reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2010' rozpoczęty przez Lila001, 5 Marzec 2010.

 1. anbar

  anbar Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja dzisiaj sama odkurzyłam całe mieszkanie, zmyłam podłogi, potem wyszorowałam łazienkę, dalej kuchnię, powspinałam się przy tym na małą drabinkę, a potem padłam na łóżko i... obudziłam się z koszmarnym bólem kości miednicy. Skurczów, akcji porodowej, jakichkolwiek objawów porodu nadal brak. Więc tak się zastanawiam czy te opowieści o porządkach prowadzących do porodu to nie wymysł jakiegoś faceta wkurzonego, że żona w końcówce ciąży troszkę zaczęła zaniedbywać porządki ;-)
   
 2. Egrunia

  Egrunia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Oj Anbar chyba tak :D Ostatnio malowałam pokój przez cały dzień,sprzątałam w pawlaczach potem posprzątałam całe mieszkanie, łącznie z przesuwaniem mebli i nic... :D
   
 3. reklama
 4. echooo

  echooo Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Myślę, że sprzątanie działa. Ja przy Juli spanikowana, że przecież miesiąca nie zamknę jak zaraz nie urodzę (księgowość) zaczęłam intensywne porządki dzień przed terminem. Szorowałam kafle na kolanach, myłam meble, okna, wypucowałam całe mieszkanko (wtedy jakies 50 m2). Siadłam na chwilkę, zła że tyle roboty i ciągle nic, stwierdziłam, że w takim razie zmieniam firanki, wstałam i chluuuust, wody mi odeszły :) Więc wierzę że działa. W pierwszej ciąży mama przyjechała, żeby zobaczyć jak w ciąży wyglądam. A mieszkaliśmy wtedy w akademiku na ost piętrze. A mąż malował wtedy nasz nowy pokój na parterze. No i moja mama, która bardzo lubi swojego zięcia ciągle mnie do niego posyłała: "zobacz jak mu idzie" "może jest głodny zanieś mu kanapki" może to może tamto a ja biegałam po tych schodach. W nocy odeszły mi wody. Więc schody też działają :) Tym razem mam w planie mycie okien, ale to gdzies za tydzień :)
   
 5. lori81

  lori81 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  To pewnie jest tak jak ze wszystkim na jednego działa takie sprzatanie i przyspiesza poród a na innego nie.Ale co tam jak juz mozna i dzidzia donoszona to wszystkiego trzeba próbować, oczywiscie w ramach rozsadku zeby nie zaszkodzić.
   
 6. aga_karmel

  aga_karmel Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja będąc z Kubą w ciąży (5 lat temu), chcąc przyśpieszyć poród (było już 6 dni po terminie) zeszłam z 11 piętra pieszo po schodach, potem udałam się na długi spacer i na koniec ponownie pieszo na 11 piętro,było już ciężko podejść, ledwo dałam radę. Pamiętam, że była to środa i i tak nic z tego. Dopiero po 2 dniach dostałam bóli......
   
 7. anbar

  anbar Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  To chyba jak lori napisała, nie na wszystkich :-) Na mnie podziałało tylko koszmarnym bólem w miednicy - noc można uznać za przesr**ą :-( Jak dotąd bolało tylko przy obrotach z boku na bok, tak teraz nie mogę nawet na boku leżeć, taki ból. Dziękuję bardzo. Następnym razem za takie porządki się wezmę dopiero przed Bożym Narodzeniem.
   
 8. Jola1205

  Jola1205 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  z tym wieszaniem firanek trochę żartowałam ;)
  Na mnie chyba też to nie działa, co tydzień sprzątam łącznie z myciem podłóg no i.... jak widać :)
   
 9. echooo

  echooo Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  anbar masz niesamowity napis po suwaczkiem. Pamiętaj że jak odejdą ci wody to nie myśl nawet o seksie ;-)
   
 10. reklama
 11. anbar

  anbar Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jola, ale bez przesady. To nie tak, że całą ciążę nie powinnyśmy sprzątać, wieszać firanek ani myć okien, bo możemy urodzić. Zauważ, że Twoja ciąża jest od mojej młodsza o jakiś miesiąc. To bardzo dużo. Twoja jeszcze nie jest nawet donoszona, a mój maluch jakby się sam zdecydował na wyjście na świat, byłby już urodzony w terminie.


  O czyyyyym ;-)? Ja już dawno o tym nie myślę. To znaczy myślę, kiedy po porodzie nam się uda po raz pierwszy...
   
  Ostatnia edycja: 18 Październik 2010
 12. Jola1205

  Jola1205 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  jasne anbar zauważyłam ;)
  czy to na mnie działa będę mogła powiedzieć za jakiś czas :)
   

Poleć forum