reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
joanka-gratuluję udanej wizyty :) może dzidzia się już szykuje do wyjścia skoro fikołka zrobiła ;) tego życzę !!
edytka-głowa do góry-do czwartku jeszcze 6 dni,więc może do tego czasu "coś" się wkońcu u Ciebie rozkręci :)trzymam kciuki !!
 
Edytka to podobnie jak ja. Mamy tak samo terminy z tym, ze ja mam się stawić w szpitalu we wtorek jak by co. Wolałabym żeby się samo zaczeło a nie czekac na akcje po oksy w szpitalu :-(
 
ja właśnie po wizycie i ktg ... skurczy brak i jak nie urodzę do czwartku to podłączą mi oxy ;/


Edytka to podobnie jak ja. Mamy tak samo terminy z tym, ze ja mam się stawić w szpitalu we wtorek jak by co. Wolałabym żeby się samo zaczeło a nie czekac na akcje po oksy w szpitalu :-(

Dziewczyny, ale dlaczego tak szybko oksy??? Cholerka, u nas jak wszystko ok, jak ktg, usg w normie, to w 12 dobie po terminie przyjmują do szpitala.
Ja postanowiłam, że do 18 listopada - o ile nie będzie akcji skurczowej - nie pojawiam się w szpitalu. U mnie wszystko ok, ilośc wód - spora, maluch tętno super, usg ok, więc czekam!!! Jak długie miałyście cykle??
 
JoaŚ nie wiem czemu tak szybko, też byłam zdziwiona, myślałam że jakieś 2 tyg poczekają ... u mnie cykle regularne jak w zegareczku 25 dniowe
 
Ostatnia edycja:
Joaś ja miałam cylke 30 dniowe, bynajmniej 9 lat temu zanim zaczęłam brac tabletki. Bo po odstawieniu zaraz w drugim cyklu zaszłam w ciążę, no i te dwa tez były 30 dniowe. A do szpitala nie wiem czemu tak szybko. Akurat w tym, w którym chcę rodzic chodziłam na SR i tak nam tez mówiono, żeby po tygodniu się zgłosic. Tak też mówiła mi moja ginka. Z tym, że 16 mnie przyjmą, zrobią badania , bedą robic ktg itd. Na drugi dzień próba z oksy, a na trzeci najprawdopodobniej juz wywoływanie. Acha a ja mam wody w dolnej granicy AFI=6.
Nio to tyle jak to u mnie wygląda :-)
 
No tak Zalgol jak masz wody w dolnej granicy to nie ma co ryzykować... Z każdym dniem może być ich mi mniej... Ja mam sporo - nawet mój lekarz się krzywi, ze przez to nie rodzę jeszcze. Bo jak się ma AFI=16 to macica gorzej się obkurcza mimo skurczy. Skurcze są nieefektywne. A ja sobie chodzę ze skurczami :-) Mam nadzieję, że przytulanki, które sobie z mężem zafundowaliśmy trochę pomogą w skracaniu szyjki...
 
My po wczorajszej -ostatniej wizycie...
Wszystko ok,szyjka trzyma,żadnego rozwarcia nie widać...
Mały waży około 3000g ,wymiary prawidłowe -brzuszek tylko nieco mniejszy niż powinien na ten tydzień ciąży (38tc),ale to niby nic niepokojącego-niby przyczyną tego może być moje dosyć wysokie ciśnienie -średnio 130/90...ale gin powiedziała,że dzidzia jest po prostu długa i szczupła,więc mam się niczym nie niepokoić,bo to nic złego...Poza tym serduszko bije w odpowiernim rytmie,przepływy też wporządku,łożysko stopień II,prawidłowa ilość wód płodowych :)

Dostałąm jeszcze do picia 3xdziennie saszetki by mały jeszcze wyrównał przez te kilka dni z tym brzuszkiem,mam nadzieję że wszystko będzie ok :/

Skierowanie już dostałam-do szpitala mam się stawić w poniedziałek-pewnie stek badań i dopiero cesarskie cięcie...
Stresuję się bardzo tym wszystkim...
 
reklama
Do góry