reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Trusia jak zjesz słodkie to mała się bedzie ruszac :) Wiec z jednej strony to fajnie ale z drugiej moze tak szalec ze lekarzowi nie uda sie wychwycic momentu fajnego do zdjecia.
 
reklama
Violett, bardzo się cieszę, że u Ciebie książkowo!

Z tym słodkim to różnie bywa. Na młodego nie działa, za to po arbuzie albo melonie fika bardzo.
 
Witam dziewczyny :) ja miałam wczoraj lekarski dzień. Najpierw zaliczyłam wizytę u dentysty i na razie mam spokój a potem wizyta u ginekologa. Wszystko w porządku, ciśnienie książkowe, szyjka macicy długa i zamknięta, wyniki krwi też się trochę poprawiły bo ostatnio miałam niski poziom hemoglobiny. Krzyś dobrze rośnie i ma 700 g :-)
Poza tym coraz bardziej rozpycha się w brzuchu i coraz częściej czuję jak się rusza mój maluszek kochany.
Dostałam też skierowanie na badanie z glukozą, mocz i morfologię krwi do zrobienia za 2 tygodnie.
Życzę miłego dnia i trzymam kciuki za pozostałe wizyty :)
 
Witam się z południa! Ale sobie pospałam...
No i byliśmy na badaniu
KSIĘŻNICZKA na 100% chociaż tak się wiercila że ciężko było uchwycić i wyraźnie zobaczyć. No ale uwierzyłam. Waży 839g i pozostałe parametry też wzorowo. Wszystko u niej ok, dobrze jej tam, uśmiechała się, ziewała i zwiewała przed , tvn. Najwazniejsze że mąż wszedł ze mną i pierwszy raz widział naszą Niunię, był pod wrażeniem. Tak się wzruszyłam. Jest śliczna, malutki nosek (mój chyba), oczka, policzki i wogóle cudo! Oto ona, na pierwszym nad strzałką jest podobno broszka
DSC09050.JPG DSC09051.JPG
DSC09048.JPG
 
Ja wprawdzie widzialam tylko polozna ale tez wszystko dobrze, badania z glukoza nie bede miec bo w Anglii robia tylko tym co mieli w rodzinie cukrzykow (albo z innego powodu sa zagrozeni), posluchalam serduszka.. i ide znowu za 3 tyg. :)

Trusia77 super widac nosek :)
 
reklama
Do góry