reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2010' rozpoczęty przez missiiss1301, 11 Kwiecień 2010.

1. missiiss1301

missiiss1301 Kochamy Cię Antosiu :*

to i ja watek zaloze :) jesli macie juz fotki z usg to wklejajcie !!! :):-)

2. myangel

myangel Mamusia 01'07 i 11'10

No tak, my wkrótce wybierzemy się na usg do polskiej kliniki ale gdybym miała czekac na tutejsze usg to standardowo wykonują je tutaj w 20 tc :/

3. reklama
  4. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Mam dwa zdjęcia z USG ale wg mnie nic tam nie widać więc póki co nie widzę sensu w ich zamieszczaniu...

5. olkale

olkale Fanka BB :)

była na grudniówkach pierwsza, wiec pierwsza wklejam moje zdjatko usg sprzed 2 tygodni...czyli w 6 tyg.. maluszek miał 3 mm
    Jutro idę do gin więc będę miała nowe, to też wkleję :)

IMG_2380.jpg

6. Wiolcia_6

Olkale daj znać ile twój maluszek ma m w 8 tygodniu ok?? I czekam na zdjecie :)

7. myangel

myangel Mamusia 01'07 i 11'10

olkale jej super, tez juz chcialabym miec foto :) A ktora z Was dziewczyny planuje zrobic usg 3/4D?

8. anula_mm

anula_mm czekając na...

ja bym chciała, nawet u lekarza do którego chodzę jest takie usg, tylko to chyba w późniejszym okresie sie robi :confused:

9. aluśka :)

aluśka :) Listopadowa mama '07

olkale urocza kropeczka:-):-) ja też dziś się wybieram więc razem będziemy się chwalić o ile mnie chłop do kompa dopuści;-)
    myangel ja miałam usg 3d robione jak byłam w ciąży z Amandą w 15 tygodniu i wyglądała cudnie;-)laleczka w całej okazałości:tak::tak:spróbuję może uda mi się zeskanować ;-)
    Teraz to nie wiem czy się będziemy takie robić bo mamy za dużo wydatków:zawstydzona/y:

10. reklama
  11. Wiolcia_6

Dziewczyny a robicie USG genetyczne??

12. anula_mm

anula_mm czekając na...

5 tydzień lekarz potwierdził :-):-):-):-)
    moja kropeczka jest w dobrym miejscu, za miesiąc zobaczę ją znowu :happy:

Ostatnia edycja: 29 Maj 2010

Poleć forum