reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
Ponieważ zaczynaja się nam wizyty u lekarza to wydaje mi się, że wątek jest juz potrzebny. Na ilu wizytach juz byłyście? Kiedy idziecie? A może macie jakieś szczęśliwe wieści o maleństwie?? Zapraszam do podzielenia się swoją historią :-)
 
Zastanawialam sie czy pisac o tym...

Ja juz bylam na 4 wizytach u lekarzy, piwresza byla u mojego lekarza rodzinnego, ktory prowadzi ciaze, pobrano mi krew i tyle. Ze jestem w ciazy lekarz uwierzyl mi na slowo. Druga tez u niego po wyniki badan krwi, trzecia u endokrynologa a czwarta dzis u mojego lekarza rodzinnego. Nie jest rozowo...
 
myangel pocieszę Cię ja pierwszą córkę rodziłam w hiszpanii, wiem że wcześniej niż w 2 miesiącu nawet nie mam się co do matrony wybierać, ona dopiero da mi skierowanie na badanie krwi, na usg będę czekała kolejny miesiąc, najśmieszniejsze albo najtragiczniejsze już sama nie wiem jest to, że przez całą ciążę żaden lekarz nie badał mnie ginekologicznie, nawet jak złapałam jakąś infekcję wymaz do cytologi pobierałam sama w domu i zawoziłam do ośrodka a potem po wynikach dostałam receptę do wykupienie, wesoło nie :) no i teraz czeka mnie powtórka z rozrywki :)
 
Anika no to nie ciekawie:baffled:

A ja swoją pierwszą wizytę u gina odbyła dzisiaj, zrobił mi usg dopochwowe pokazał serduszko, założył kartę ciąży i zlecił badania :tak:kropeczka ma się dobrze:-)
na kolejną wizytę jeszcze się nie umówiłam zadzwonię gdzieś na początku miesiąca:tak:
 
Ja corcie rodzilam jeszcze w Polsce wiec powiem tylko, ze prowadzenie ciazy baardzo rozni sie w Polsce i w Irlandii... Swoja droga Anika zadroszcze Ci tej Hiszpanii jak nie wiem czego ;-)
 
reklama
Do góry