reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Elena, nawet sobie nie wyobrażasz, jak mi ulżyło. Cc to dla mnie coś strasznego i strasznie się tego bałam.

He he, wyobrazam. Mój obrócił sie w 31 tygodniu, a ja do tego czasu schizowałam co będzie jesli sie nie obróci. Zależy mi na porodzie naturalnym temu tak sie tym stresowałam. Pewnie też dlatego, że u wielu z was tu na forum dzieciaczki wcześniej się obróciły.
A teraz schizuję się z porodem, bo czekam, a on nie ma zamiaru sie wykluć.
 
reklama
Byłam dziś na KTG. jutro znowu idę aby wyeliminować podejrzenie niedotlenienia. dzidzia miała bardzo równe tetno jakby ciagle spała - w sumie nie wiem jak to interpretować. jak jutro bedzie takie samo to sylwester w szpitalu. ;/
 
Byłam dziś na KTG. jutro znowu idę aby wyeliminować podejrzenie niedotlenienia. dzidzia miała bardzo równe tetno jakby ciagle spała - w sumie nie wiem jak to interpretować. jak jutro bedzie takie samo to sylwester w szpitalu. ;/

Hm...o kurcze, a może spała ? Mój dziś też spał i położna probowała go obudzić to było ciężko...
 
Byłam dziś na KTG. jutro znowu idę aby wyeliminować podejrzenie niedotlenienia. dzidzia miała bardzo równe tetno jakby ciagle spała - w sumie nie wiem jak to interpretować. jak jutro bedzie takie samo to sylwester w szpitalu. ;/

Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.Ale wyobrazam sobie co przezywasz.Trzymam mocno kciuki!
 
Byłam dziś na KTG. jutro znowu idę aby wyeliminować podejrzenie niedotlenienia. dzidzia miała bardzo równe tetno jakby ciagle spała - w sumie nie wiem jak to interpretować. jak jutro bedzie takie samo to sylwester w szpitalu. ;/
A może spała??? Trzymam ckiuki żeby było oki.
 
Dziś było trochę lepiej. Następne KTG 3.01.
Ja już naprawdę siedzę jak na szpilkach. Zastanawiam się co "tam" się dzieje. Skurcze na poziomie max 30, ale głównie 10-20.
 
reklama
A my dziś po usg bioderek. Na karcie wpis: nie wymaga leczenia, nie wymaga kontroli :) A tak się bałam :) Franol dzielny, choć zły, bo nie dal rady lekarza osikać. I w ogóle te dzieci w poczekalni jakieś takie małe i chude... Nasz pucek ze swoimi wielkimi policzkami wyglądał na seniora ;)
 
Do góry