reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
Dziękuję dziewczyny :) Ja jestem zachwycona zwłaszcza tym jak bobo ruszało rączkami ślicznie. Już niedługo i Wasze maleństwa będą miały taką sesję zdjęciową :)
 
no wielgachne ;) to maleństwo...przeczucie mam,ze to będzie chłopak...ale kto wie co wylosowaliśmy ;) ?

śluczne Wasze maleństwa...rosna jak na drożdżach :)
 
Violcia gratuluję pięknej kruszynki!:) mój gin pamietam ten etap nazwyał etapem misia Haribo, bo dziecko wygląda jak te żelki z Haribo hehe:D
 
I po wizycie. Panie i Panowie przedstawiam Nasze kochane maleństwo:

Oczywiście po prawej jest główka, takie dwie kropeczki niżej to rączki i na samym końcu nóżki :D
Uczucie NIESAMOWITE lekarz 5 minut pokazywał mi jak maleństwo ruszało rączkami i nóżkami. W pewnym momencie wyglądało jakby mi machał :) Widać było paluszki, rączki... bijące serduszko... ehhhhhh[/QUOT

Wiolcia piękne Maleństwo!
 
reklama
wiolcia fajnie, ze masz fajnego doktorka :)

Ja dzisiaj pojechalam z moim nie ustepujacym krwawieniem do Dublina (150km) do polskiego ginekologa. Dostalam leki na podtrzymanie, duphaston 2xdziennie i nospa2xdzienie. Uff uspokoilam sie troszke... I tak w ciagu tygodnia zrobiono mi 3 usg a dzis uslyszałam bicie serduszka naszego kotusia :)
 
Do góry