reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

U nas też wirus panuje. Tymka złapało w czwartek, gil do pasa, w piątek zagorączkował do 38. Ale na szczęście już mu zdecydowanie lepiej. Pierwsze dwie noce ciężkie, ale dzisiejsza już ładnie przespana, z nosa coś tam poleci ale sporadycznie. Za to przeszło na mnie. Od soboty ból gardła, teraz już prawie nie boli za to z nosa mi się leje. Wczoraj było najgorzej bo i czułam się fatalnie. Dzisiaj na szczęście już trochę lepiej więc mam nadzieję że wychodzimy na prostą.

Dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków i rodziców.
 
reklama
Agnes, niby są jakieś standardy na to ;), ale my już na początku byliśmy niestandardowi, bo Tymkowi najpierw dwójki wyrosły, a dopiero potem jedynki :). Nie przejmuję się na razie. Rosną białe, równo. Teraz mamy wszystkie jedynki i dwójki, dolne czwórki i jedną (lub dwie?) górną czwórkę.

Tymosław jest od piątku na antybiotyku. Ma ropną anginę. W oczach ropa, zatkany nos, straszny kaszel. Teraz troszeczkę lepiej, ropa bardzo rzadko się pokazuje w oczach (chyba mogę polecić Dicortineff :p), nie gorączkuje już drugą dobę, tylko głównie podczas snu ten kaszel męczy i pewnie go boli bo po kaszleniu popłakuje przez sen. No cóż, mam nadzieję, że do końca tygodnia wszystko wróci do normy :/.
 
Współczuję chorych dzieciaków. U nas był katar do pasa przez kilka dni, ale imbir go pokonał. Dzieciaki z basenu, szt 7 też wszystkie chore, mieliśmy indywidualne zajęcia...
Znajomej syn, urodzony godzine przed Titkiem, 11 raz na antybiotyku...
 
Damianek miał katar i kaszel ale na szczęście pomogło wapno wit C, lipomal, i sok z malin.
co do zębów to brakuje 5 i jednej dolnej 3
 
Cześć dziewczyny, czy szczepiłyście już dzieciaki MMR? Ja nie miałam żadnych obaw co do wcześniejszych szczepień - 5w1, pnuemokoki i rotawirusy ale ta jakoś wyjątkowo mnie niepokoi. Czy można zaszczepić osobno na wszystkie te 3 choroby czyli świnkę, odrę i różyczkę? Dziękuję za Waszą pomoc :-) Miłego dnia
 
K8 szczepią na wszystko bo już nie ma szczepionek przeciwko każdemu wirusowi osobno. Młody miał rózyczkę a dostanie całość, chociaz osobiście przeciwko śwince bym mu tylko dała.
 
reklama
Do góry