reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Ja poszłam do lekarza jakieś 4 dni po spodziewanej @ jak zrobiłam trzy testy co wyszły pozytywnie:) Lekarz powiedział, że objawy dobre i ciążowe, na usg widać było tylko pęcherzyk i kazał przyjść dopiero 15 marca jak już będzie przynajmniej 11 tydzień i będzie coś widać i wtedy kartę mi założy.
 
reklama
ja do lekarza poszlam w 5 tygodniu. na usg widac bylo mala biala kropeczke. drugi raz bylam wczoraj, posluchalismy serduszka (niesamowite uczucie, jak jakas muzyka progresywna). nastepny termain mam za miesiac, a w miedzy czasie musze porobic badania krwi i moczu.
 
Witam i z chęcią się do Was dopiszę, do lekarza dopiero się wybieram za 2, może 3 tygodnie. Jutro ide sprawdzić jak beta przyrasta i mam nadzieje ze będzie ok :)
Gratuluje wszystkim i powodzenia życze.
 
Ja byłam u gin. bodajże w 5 t.c. Teraz (czyli w 8) idę na badania i na wizytę. Ale u mnie usg nie będzie, dopiero około 12 t.c.
lolisza witamy i zapraszamy na wątek główny celem przedstawienia się i zapoznania z innymi Mamuśkami!
 
Ja idę jutro i mam nadzieję zobaczyć bijące serducho - proszę o kciuki :-) i za wszystkie październikówki trzymam &&
 
reklama
Ja niestety wieści mam niezbyt dobre chociaż nadzieję ogromną. Na USG owszem jest zarodek, o dziwo dość duży i lek wyliczył, że to 6t5d a nie tak jak wg OM 5t6d, zarodek pojedynczy, w macicy 8,2 mm ale nie uwidocznił akcji serca. Łzy się oczywiście polały bo tak bardzo chciałam żeby wszystko było dobrze ale mam nadzieję że jednak serduszko zacznie ładnie pracować. Mam zrobić bete ale nie mam dzis na to siły. Zrobie jutro, następną w poniedziałek, w sobote mam sie pokazać na ponowne USG, mam nadzieję że dzidziuś będzie miał już serduszko.
 
Do góry