reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Jakoś zawsze jest placz przy wizycie,najgorszy moment jak go probuje osłuchać ale w sumie to on tak ma że nawet w domu jak mu się nie podoba to nawet babcia czy dzidek nie moga bo dotknąć bo jest foch a co dopiero ktoś obcy
 
RENATA - dokładnie - przejdzie mu to z czasem. Przemek też miał tak bardzo długo, ale ostatnio mu przeszło, albo ta lekarka u której ostatnio często bywamy po prostu ma dobre podejście.
Ale on wysoki jest! :-)
 
hej, hej. My dzisiaj zaliczyliśmy bilans dwulatka. Oczywiście Agnieszka nie dała się osłuchać za bardzo, tzn udało się ale u mnie na rękach i za nic w świecie nie chciała się odkleić. no ale nie płakała wtedy więc w miarę. poza tym lekarska sprawdziła ząbki i gardło bo Agnieszka od dziś przeziębiona i kicha jak szalona. nie dała sobie zbadać brzuszka no ale trudno. poza tym dała się zważyć ale na takiej "dorosłej" wadze bo nas pytała pediatra czy na niemowlęcej da radę czy na takiej do stania to zdecydowanie jedynym wyjściem jest taka do stania. waży 10,6 kg a wzrostu ma 89 cm. ciśnienie też w porządku miała i o dziwo dała sobie zbadać. dostaliśmy też skierowanie na morfologię i badanie ogólne moczu bo u nas na bilansie dają zawsze. pogadała trochę z lekarką więc o mowę nie pytała bo sama widziała a poza tym jeszcze sprawdziła jak chodzi no i to na tyle. w sumie szybko poszło i nie aż tak źle jak się spodziewałam
 
reklama
my jutro mamy bilnas dwulatka... ciekawe jak przezyjemy.... bo jak ktos obcy ja dotyka to gebe wydziera " zostaw mnie!" i robi mine ktora zabija!;D
 
Do góry