reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Pierwszy raz byłam w 4tygodniu, ale lekarz nie potwierdził ciąży, bo nie było nawet pęcherzyka na USG. Pęcherzyk pojawił się bodajże w 5tygodniu. Pierwszą wizytę wpisaną do karty ciąży miałam 24.02. Na kolejną idę 31.03. i już się nie mogę doczekać zobaczenia mojej fasolki i potwierdzenia, ze wszystko u niej ok.
 
reklama
Och Madlein u ciebie to juz nie fasolka tylko malenki czlowieczek. Ja bylam dzis u lekarza i.... robil mi 3D i prawie bylo widac czy to chlopak czy dziewczynka ale tak baby roszalo nozkami ze niedalo sie podgladnac!!! Ogolnie to fajnie bylo popatrzec jak sie zwinnie w brzusiu porusza. Ogolnie jest wszystko super. Nic nieprzytylam tylko obwod brzucha mi sie zmienil.
 
Witam wszystkie brzuszki. Ja po raz kolejny byłam u ginekologa w poniedziałek, widziałam na USG swoje maleństwo i miało 22,5 mm. Naprawdę cudowne uczucie zobaczyć jak się rusza i jak serduszko bije.
Dostałam całą listę na badania i dzisiaj jadę po wyniki. no i znowu dostałam zwolnienie bo okropnie boli mnie kręgosłup przez tyłozgięcie macicy. Mam leżeć dużo na brzuchu, tylko jak tu wyleżeć hehe.
Pozdrawiam i miłego dzionka :)
 
Witam mamuski;)
Ja po wczorajszej wizycie u ginka;)
Wszystko dobrze,dzidzis urósł sobie prawidłowo z usg 12/13 tydzień;)
Najpierw zrobił mi usg dopochwowe ale dzidzius był juz tak duży ze zajmował caly monitor wiec zrobił mi usg przez brzuszek i dał mi fotke;)
Nst wizyta 27kwietnia na 17.00.
 
Ja również wczoraj byłam na wizycie i wszystko jest OK. Dzidziuś ładnie sobie rośnie, USG genetyczne będę miała 16.04. Wyniki badań krwi mam super, w moczu tylko niewielka ilość białka i będziemy to kontrolować.
 
Moja wczorajsza wizyta była najcudowniejsza ze wszystkich jakie miałam. Lekarz wziął nas na USG... Mały sobie w nosie dłubał i pokazał nam klejnoty!!! Później się pięknie przewrócił żeby kręgosłup pokazać. Lekarz wszystko dokładnie zmierzył i powiedział, że nie ma wątpliwości iź to chłopak, ale na 100% potwierdzimy to za dwa miesiące. Za miesiąc kolejna wizyta, mam zrobić morfologie i mocz. U nas wszystko w porządku i jeszcze posłuchaliśmy serduszka małego... Wrażenia nie do opisania!!!
 
Wszystko tak szybko. Nie spodziewałam się, że już poznamy płeć. Mały nie chciał być anonimowy i fajnie, bo jak ulegnę jakiejś pokusie na zakup jakiegoś fatałaszka dla niego albo jakiejś rzeczy to już wiem w jakim klimacie.
 
reklama
Do góry