reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2012' rozpoczęty przez paulusia2209, 27 Sierpień 2011.

1. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

A z kolei w tym wątku będziemy pisać o naszych wizytach u lekarza a później o wizytach naszych pociech. Przynajmniej nie trzeba będzie kopać na ogólnym wątku w poszukiwaniu informacji:):):)

2. robaczek_25

robaczek_25 mama dwóch syneczków:)

ok ja ide w poniedziałek z samego rana takze laski trzymajcie kciuki bo umieram ze strachu czy to serduszko bije....

3. reklama
  4. augustynka

augustynka Oczekująca Mamusia :)

Laseczki, która ma możliwość niech wrzuca skan USG :) Bedziemy podziwiały maleństwa :)

5. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

Juz po wizycie na IP
    USG nie wykazało żadnych niepokojących zmian itp. Miałam okazję zobaczyć fasolę i jej bijące serduszko[​IMG] Dostałam duphaton i nospe , nakaz odpoczywania i zakaz współżycia(co jak na razie mnie nie martwi[​IMG]Muszę powiedziec , że lekarz był bardzo miły .

6. nuluska

nuluska Mamusia Piotrusia :)

Ufff Martolinka to kamień z serca! :)
    Strasznie się cieszę i gratuluję serduszka!
    A fotkę dostałaś?

7. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

martolinka bardzo się cieszę że wszystko ok:-) i super że miałaś okazję usłyszeć serduszko:):) oszczędzaj się kochana a wszystko będzie ok

8. magda85-gdańsk

magda85-gdańsk Fanka BB :)

martolinka, super, że wszystko ok:)
    wiadomo skąd to krwawienie?

9. Angelie

Angelie Czekająca mamusia

martolinka super że wszystko dobrze z dzidzią, wypoczywaj dużo i dbaj o siebie :-)

10. reklama
  11. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

fotke dostałam , ale nie mam skanera . Chyba , ze zrobie aparatem i tak wkleje choć to pewnie odbije się na jakości

magda lekarz zasugerowal zmęczenie , intensynwny dzień. Bez konkretów. Grunt , że USG ok

12. Syneczki3

Syneczki3 Mama 24 godz. na dobę :D

martolinko :-D jak dobrze nie zaprzeczę że nie lada mnie wystraszyłaś ale najważniejsze że wszystko jes super. Stosuj się w miarę możliwości do zaleceń lekarskich i oczywiście gratuluję serduszka :-D szczęściaro Ty :-D:-D:-D

Poleć forum