reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

kivi współczuję wam :-(
my idziemy się szczepić jutro i będę brała te skojarzone szczepionki- u nas to koszt 140zł
 
reklama
Kivinko
współczuję... ja to ze starszakiem miałam, nie dość że 3 wkłucia to był dla niego szok, bo jedno za drugim, to potem bidulek mi płakał od 12 do 19:( dlatego teraz decyduję się na 3w1
 
już po wizycie! mały gigant waży już 5880g:szok: w ciągu 3 tyg przybrał 1300g:szok: z zastanawiałam się dlaczego wszystkie ciuszki w rozmiarze 62 są małe -no to teraz już wiem :-D jak on będzie rosnął w takim tempie to co to będzie???:-D
oczywiście Sławek już zaszczepiony - mieliśmy 2 wkłucia w nóżki pierwsze to ta szczepionka skojarzona a druga przeciw żółtaczce-płacz przeokropny :baffled: mamy przyjść za 6 tyg i wtedy będzie tylko 1 wkłucie...
i wracam do picia mleka i przetworów-nakaz lekarki że skoro stęka i męczy się z kupą ale nie ma typowych kolek to na pewno nie przez mleko tylko musi mały jeszcze dojrzeć a ja bez mleka robię tylko krzywdę sobie ... więc wracam do mleka i zobaczymy c o to będzie...najwyżej znowu odstawię...
a te krostki u małego to jednak potówki :baffled: więc zagadka rozwiązana ;-)
pytałam czy mały może po szczepieniu gorączkować ale lekarka mówiła że przy tych skojarzonych to rzadkość ale na wszelki wypadek mam kupić sobie czopki przeciwgorączkowe ale na razie wszystko jest ok i mały słodko śpi :tak:
 
Ostatnia edycja:
Zeberka Sławuś to niezły głodomorek musi być bo waga pokaźna:tak:
My byłyśmy na wizycie patronażowej w poniedziałek i młoda z 2570 w dniu wypisu waży teraz 3280 w 2,5 tygodnia więc chyba nie jest źle. Jedynym minusem jest to że kolki się nam zaczęły i jest ciężko:( bidulka się męczy strasznie a ja nie mam czasu zupełnie na nic dlatego tak rzadko piszę, chociaż podczytuję was ale z pisaniem gorzej
 
my tez dzisiaj po szczepieniu 5w1 do tego pneumokoki(dostalismy cala serie za darmo bo wczesniaczkom przysluguje), wiec w sumie wyszly 3 wklucia....;/ maksio poplakal, ale szybko przestal- w momencie kiedy pielegniarka przestala go dotykac, zjadl w poczekalni mleczko i odplynal snem glebokim z usmiechem na buzi:)i teraz dalej spi u mnie na kolanach, smutno mi bylo, bo kwekal w lozeczki, wiec go tulam....
Maczku sobie wazy 4900g wiec 2300g przytyl w 1,5 m-ca :)) klatke piersiowa ma juz wieksza od glowki:)


za nami juz troche wizyt: w poradni okulistycznej , kardiologicznej, zrobione bioderka, klinika w katowicach i odpukac narazie optymalnie, leczymy sie z anemii zelazem.... w przyszkym tyg kolejne dwie wizyty w poradni wczesniaka i poradni rehabilitacyjnej...w czerwcu znow klinika w katowicach, powtorne sprawdzanie serduszka, bo jet szmerek :( i lipiec bioderka raz jeszcze do kontroli.... zobaczymy co jeszcze nam doloza we wtorek i czwartek....eh.
 
My dzis bylismy na szczepieniu. Adas byl bardzo dzielny. W koncu zdecydowalismy sie na szczepionke 6 w 1, bo wtedy jest tylko jedno wklocie. Maly wazy 5100 i w 3 tygodnie przybral 1100.
 
reklama
byliśmy dziś na wizycie iszczepieniu-oczywiście znowu ryk okropny :baffled:
na szczęście wkłucie tylko 1 ;-)
Sławulec waży już 7480g ;-) w 6 tyg przybrał 1600g więc trochę zwolnił tempo :-p ale lekarka myślała że ma już 6 miesięcy :-D
 
reklama
Do góry