reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

robaczek juuuupiiii ojjj jak ja czekam na swoją wizytę w najbliższy poniedziałek, tak bardzo chciała bym powiedzieć to samo :-D
 
reklama
Ale macie fajnie dziewczyny. Większość ma juz potwierdzone ciąży niektóre juz słyszały serduszka a ja mam dopiero wizytę 6 września. Juz nie mogę wytrzymać.

Magda będziesz słyszała te dwa serduszka :-) trzeba myśleć pozytywnie !

Robaczek super ze wszystko dobrze.
 
robaczek_25-ale fajnie że zobaczyłaś serduszko.Gratulacje! ;-)
A ja widziałam tylko a może aż pęcherzyk ciążowy.Macica powiększona i to tyle,następna wizyta za 2tyg ale już na pewno nie u niego,nie będę czekała cały dzień na wizytę :wściekła/y: Wkleje zdjęcie jak mi się uda zrobić tel.
A właśnie co powiecie czy pęcherzyk 8,0mm nie jest za mały?
 
Ostatnia edycja:
robaczek_25-ale fajnie że zobaczyłaś serduszko.Gratulacje! ;-)
A ja widziałam tylko a może aż pęcherzyk ciążowy.Macica powiększona i to tyle,następna wizyta za 2tyg ale już na pewno nie u niego,nie będę czekała cały dzień na wizytę :wściekła/y: Wkleje zdjęcie jak mi się uda zrobić tel.
A właśnie co powiecie czy pęcherzyk 8,0mm nie jest za mały?

Moj pęcherzyk tydzien temu miał 3,57cm i tez jestem przerazona czy nie za duzo, a zarodek miał 0,43cm.
To chyba zalezy od tego jak zmierzy lekarz pecherzyk. Z tego co sprawdzałam to pęcherzyk ma taki rozmiar jak Ty podajesz, a nie taki wielki jak ja :/ Także niczym sie nie martw bedzie dobrze :):):)


Poza tym gratuluje wszystkim po badaniach :)
 
Ostatnia edycja:
robaczek super !!!

magda ja tez mam wizyte na 1 wrzesnia :) ale pewnie na pozniejsza godzine, wiec caly dlugi dzien czekania. maz idzie z toba? :)
moj juz sie nie moze doczekac, bo dopiero wtedy oficjalnie powiemy reszcie rodzinki (a ze jestesmy ze wszystkimi blisko na codzien, to trudno mi przed nimi ukrywac mdlosci, klocie w plecach czy siusianie co 5 min ;)

martolinka, gdzie fotka? :>
 
reklama
Do góry