reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Syneczki... Tak strasznie mi przykro. Mocno Cie ściskam, tule i całuje... :( Tak sie modliłam, zeby było wszystko dobrze. Gdzie tak cholerna sprawiedliwość??? :(
 
reklama
Magduś Przy podziale komórek macierzystych a więc wada od początku była której nie było widać wcześniej ponieważ był głęboko.
Boję się jutra boję się co będzie gdy leki przestaną działać, gdy nie powstrzymam łęz tak jak teraz...

Augustynko widocznie tak miało być.
 
syneczki strasznie mi przykro
trzymaj się kochana
pisałaś że będziecie się starali o dziecko jak tylko będzie to mozliwe
trzymam kciuki
będę jutro z Toba myslami, z Tobą i z twoimi bliskimi
 
syneczki łzy same płyną.... Tak strasznie mi przykro. Moja Anielka- mój maleńki Aniołek odszedł w 2009r, a teraz pewnie razem z Twoim Gracjankiem bawią się w chmurkach.Nie będę Ci pisała ,żebyś się trzymała, bo wiem przez co przechodzisz i nie da się "trzymać" w takiej sytuacji. Życzę Ci jednak tyle siły, żebyś mogła to przetrwać kochana.Tulę mocno
 
Syneczki- jak przeczytałam Twoje poranne obawy,a raczej pewność, że maluszek odszedł, bałam się wejść teraz na forum, bałam się tej informacji, że Twoje podejrzenia się sprawdzą. niestety okazało się, że przeczułaś, iż Twojemu maleństwu stało się coś złego. jest mi tak strasznie przykro, a co dopiero musisz czuć Ty i Twój mąż:-:)-( miejcie w sobie oparcie! nieziemskiej siły życzę na jutrzejszy i kolejne dni. żegnaj Gracjanku:-:)-(


mam już dosyć dzisiejszego dnia, idę spać . w miarę spokojnej nocy Wszystkim forumowiczkom życzę.
 
Syneczki2
user-offline.png
-przykro mi.
 
reklama
Syneczki az nie wiem co napisac:( Niby na tych wszystkich badaniach mowia nam, ze nasze dzidziusie sa zdrowe. Jakie te malutkie zycia sa kruche:( Matka nie powinna chowac swojego dziecka, jakie to potworne...
Teraz musisz starac sie zyc tak z dnia na dzien, z godziny na godzine, nie wiem jak...
 
Do góry