reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Madziarra i Dronka gratuluje Wam udancyh wizyt! Super, ze wszystko w porzadku!

Ja na genetycznym byłam w sobote to juz opisywałam, a wczoraj byłam u lekarza prowadzącego z wynikami badań z labolatorium analitycznego. Wszystko ok - Powiedział, ze przechodziłam TOXO i Cytomegalie, ale teraz choroby sa nieaktywne.
Cyto IGg wyszła mi 47,0 a norma jest 6,0. Także sie przestraszyłam, ale powiedział, ze wszystko ok. Zbadał mnie dodatkowo, powiedział, ze macica juz pod pępkiem, a bardziej w drodze miedzy koscią łonową a pępekiem. Chyba dlatego juz mam brzusio. Przede wszystkim jest on tłusty, ale moze i dzidzia sie chowa pod fałdami ;-) Kolejna wizyta za 4 tygodnie dopiero. Akurat po moim ślubie, takze szybko pewnie zleci!

Zycze kolejnym ciezaróweczką udanych wizyt!
 
Madziarra i Dronka no to elegancko:D:D:D

Ja dzis ide nie do ginekologa ale do endokrynologa, ale i tak 3majcie kciuki!
Bedzie sie zastanawial co zrobic moim guzem. Jest taka opcja ze beda mnie operowac w 5 miesiacu ciazy, a tego bym baaardzo nie chciala, bo niby dla dzidzi to bezpieczne, ale to jednak operacja;/
 
dziewczyny ja mam jutro wizyte i będą robione badania genetyczne. Czy któraś moze powiedzieć jak je miała wykonywane? Przez brzuch czy dopochwowo? i wogóle jakoś opisac to badanie
 
Ziewaczka daj znac po wizycie. Jak dzidzi nic nie zagraza to sie nie martw! :) Ty twarda jestes!

g_agnes ja miałam pierwszą część badania dopochwowo, pozniej przez powłoki brzuszne.
Lekarz był bardzo miły, opisywał wszystko co gdzie jest... Tłumaczył cierpliwie. Mierzył kość nosową, później przezierność fałdu karkowego, serduszko, komory chyba. Oczywiście słyszałam serduszko. Także badał ogolnie czy są narządy, sprawdził tez wstępnie płeć - opisał co i jak. Oni znają sie na rzeczy. Nie martw sie i trzymam kciuki!
P.S. u mnie pokazał tez dzieciątko w 4D :)
 
Dronka
super wieści!!!
Ziewaczka
trzymam kciuki!!!
g_agnes
ja miałam usg pół na pół, pierwszy lekarz zaczął od dopochwowego, ale potem próbował też przez brzuch, bo nie mógł dziecka dobrze obejrzeć, potem robiłam prywatnie, ten z kolei zaczął przez brzuch ale nie dało się dobrze zobaczyć wszystkiego więc potem dopochwowo było
 
reklama
Do góry