reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Mnie też bardzo przykro z powodu dzidziusia Syneczki
Tym bardziej ciężko pisać mi o moim małym szczęściu...
Byliśmy dziś na usg genetycznym i wszystko jest ok!
Serduszko bije, maluszek śliczny, tylko znów lekarz powiedział że długas straszny... pamiętacie ostatnio miał 7cm? Dziś 8,4! nie wiem co to z niego wyrośnie...
Widziałam główkę, stópki, rączki, kręgosłup, pęcherz nawet i żołądek. No i najważniejsze- zdaje się że jest i siusiak! hihi
Nie wiem co jeszcze napisać ;) jak coś to pytajcie.
Jestem bardzo szczęśliwa, policzki wciąż mam gorące i czerwone :D
P.S fota zaraz wyląduje w wątku zdjęciowym

Edit: zapomniałam dodać że waży 100g
 
Ostatnia edycja:
Madziarra
user-online.png
-GRATULACJE :-)Wielki jest niesamowicie.
 
dzięki laseczki
ale wiecie co? chyba się lekarz pomylił... jak tak patrzę na suwaczki to niemożliwym jest żeby maleństwo ważyło już 100g! toć to byłby serio wielkolud! chyba źle odczytał i miało być 10g ;)
 
reklama
Syneczki tulę z całego serca!!! To nie spawiedliwe, aż nie wierzę:(
[*]
Madziara, Afi, Magda i nie pamiętam która tam jeszcze gratuluje zdrowych pięknych bobasków!!
Robaczki co lekarz i inny sprzet to inna opnia nieststy - super że tym razem dostrzegł kość i NT w normie!!:)

Co do nospy ja w 1 ciązy brałam 6 dziennie w 1 trymestrze i 2 zresztą też bo miałam skurcze i mam zdrową śliczną córkę.

Tym co są przed usg zalecam zjedzenie czegos słodkiego by pobudzić dziecko do fikołków i by mogło sie ładnie do lekarza obrucić - tak 15min przed badaniem i wzięcie nospy na rozkurczenie brzucha by dziecko nie było przyklejone do łozyska!! Ewentulanie wypicie ciepłej herbaty z autoamtu jeśli jest taka w placówce bo tez rozkurcza!! Naparwde pomaga lekarzowi i usg jest szybkie:)

Ja też dziś po usg genetycznym-dzidzia fikała jak szalona i ukazywała wszytko ładnie kość-obecna i przezierność 1,5 więc jestem mega szczęśliwa!! Lekarz nie kazał sie nasatwiać ale chyba się szykuje 2 córcia!!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDD

I sorki że mało sie udzielam i śledze tylko lekarzowy wątek ale jestem jakoś antymegakomputerowa - az mam ciary jak mam cos wyskrobac-tak mi weny brak...oby minęło szybko:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry