reklama

Wizyty u lekarza naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2012' rozpoczęty przez pieszczoszka1988, 29 Maj 2012.

1. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

Tu możemy pisać o szczepieniach,wizytach kontrolnych i tak dalej...

2. elvie3

elvie3 Fanka BB :)

Przecież mamy wątek pielęgnacja i zdrowie..:tak:

3. reklama
  4. pieszczoszka1988

pielegnacja i zdrowie a nie opisy z wizyt u lekarza...
    a tamtym temacie piszemy o pielegnacji dziecka i tak dalej. wiec pomyslałam ze wizyty u lekarza powinnismy pisac gdzie indziej tak samo jak mamy temat o wizytach naszych

5. Karolki

Karolki Podwójna mama:)

i watek rozwój naszych pociech:tak:tez mozna podciagnac pod wizytowy:-p

6. pieszczoszka1988

jak juz wam tak bardzo przeszkadza ten temat to moge napisac do andmin. i po kłopocie i temat zniknie zaraz ....:sorry:

popatrzcie tez na inne tematy ile jest nie potrzebnych..

7. Elipaw

Elipaw Fanka BB :)

My juz po wizycie-była tydzien po wyjsciu ze szpitala- ze wzgledu na te zaparcia. Mała ma 3600kg-znaczy miała tydzien temu:)))
    Zdrowa, 1ego na dzien dziecka idziemy na bioderka/usg/;-)
    Jutro jeszcze połozna podjedzie ja zwazyc. Lecimy na Bebiku, jak na razie w miare ok- zrezygnowalismy z bebilona 1 przez te zaparcia. Na comfort nie przeszłam bo słyszałam,ze dzieci ulewają i kupy jeszcze gorzej i w ogóle. A pepti nie było potrzeby-bo alergii jak na razie nikt nie stwierdził. 13.06 mamy szczepienie. Bierzemy ta szczepionke 5 w 1 lub 6w1. I rotawirusy. Splajtujemy troche,ale cóz sie nie robi aby uchronic malucha...:tak::-D

8. pieszczoszka1988

elipaw a ile za sczepionke płacicie>? ja dzis bede miec taka 3 w 1 i płace 220zł

a na pneumokoki(jesli dobrze pamietam) mała ma za darmo ze wzgledu na wczesniactwo a tak ponoc kosztuje 1200zł z tego co lekarka mówiła

9. annte

annte Ninkowa Mama

Witajcie.
    My po pierwszej wizycie u pediatry.
    Ninka waży 5000g i jest już niezłym klockiem.
    Wszystko poza tym jest bardzo dobrze.
    Krostki na buzi to nie potówki tylko takie kontaktowe wypryski od dotykania do skóry innych osób, pościeli itd. Mamy niczym nie smarować, zniknie samo. Buzia nie wygląda najlepiej, ale skoro pediatra tak radzi to cóż.
    W poniedziałek jedziemy do Kołobrzegu do ortopedy na usg bioderek.

10. reklama
  11. Elipaw

Elipaw Fanka BB :)

Znowu jestem na chwilke:) za 5 w 1 190 zł ,za rota 290zł

12. pieszczoszka1988

Witam ja po szczepieniu:) nie było źle ;)
    Mała ma 59cm i waży 4850.
    za 6 tyg bedzie miec szczepionke na pneumokoki(za darmo bo jest wczesniakiem) i jeszcze jedno
    heksa czy jakos tak he nie pamietam:p
    Mleczko bedzie miec przepisywane caly czas na recepte wiec zaoszczędze :) bo mleczko 13,50zł za 450g

Poleć forum