reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza naszych pociech

reklama
pielegnacja i zdrowie a nie opisy z wizyt u lekarza...
a tamtym temacie piszemy o pielegnacji dziecka i tak dalej. wiec pomyslałam ze wizyty u lekarza powinnismy pisac gdzie indziej tak samo jak mamy temat o wizytach naszych
 
jak juz wam tak bardzo przeszkadza ten temat to moge napisac do andmin. i po kłopocie i temat zniknie zaraz ....:sorry:

popatrzcie tez na inne tematy ile jest nie potrzebnych..
 
My juz po wizycie-była tydzien po wyjsciu ze szpitala- ze wzgledu na te zaparcia. Mała ma 3600kg-znaczy miała tydzien temu:)))
Zdrowa, 1ego na dzien dziecka idziemy na bioderka/usg/;-)
Jutro jeszcze połozna podjedzie ja zwazyc. Lecimy na Bebiku, jak na razie w miare ok- zrezygnowalismy z bebilona 1 przez te zaparcia. Na comfort nie przeszłam bo słyszałam,ze dzieci ulewają i kupy jeszcze gorzej i w ogóle. A pepti nie było potrzeby-bo alergii jak na razie nikt nie stwierdził. 13.06 mamy szczepienie. Bierzemy ta szczepionke 5 w 1 lub 6w1. I rotawirusy. Splajtujemy troche,ale cóz sie nie robi aby uchronic malucha...:tak::-D
 
elipaw a ile za sczepionke płacicie>? ja dzis bede miec taka 3 w 1 i płace 220zł

a na pneumokoki(jesli dobrze pamietam) mała ma za darmo ze wzgledu na wczesniactwo a tak ponoc kosztuje 1200zł z tego co lekarka mówiła
 
Witajcie.
My po pierwszej wizycie u pediatry.
Ninka waży 5000g i jest już niezłym klockiem.
Wszystko poza tym jest bardzo dobrze.
Krostki na buzi to nie potówki tylko takie kontaktowe wypryski od dotykania do skóry innych osób, pościeli itd. Mamy niczym nie smarować, zniknie samo. Buzia nie wygląda najlepiej, ale skoro pediatra tak radzi to cóż.
W poniedziałek jedziemy do Kołobrzegu do ortopedy na usg bioderek.
 
reklama
Witam ja po szczepieniu:) nie było źle ;)
Mała ma 59cm i waży 4850.
za 6 tyg bedzie miec szczepionke na pneumokoki(za darmo bo jest wczesniakiem) i jeszcze jedno
heksa czy jakos tak he nie pamietam:p
Mleczko bedzie miec przepisywane caly czas na recepte wiec zaoszczędze :) bo mleczko 13,50zł za 450g
 
Do góry