reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza naszych pociech

pieszczoszka a jakie mleczko dostajesz ?my już trzecie testujemy a mała się napina i napręża i już nie wiem co jej dawać.
 
reklama
kingutek ma przepisane bebilon pepti 1
i moja tak samo robila jak piła inne mleka .. kurczyła sie ,zginała ,dziwnie mruczała i warczała;/ a od wczoraj ma to mleko i wszystko jest cacy:)
 
Nas wypisali (= wyrzucili) ze szpitala 20 maja, a już 21 byłyśmy u pediatry. Opieka na noworodkach była jaka była, rodziłam w Mikołowie, a noc wcześniej przestał pracować szpital tyski łącznie z porodówką, więc kogo się dało w niedzielę z rana wywali :p Dziecko wróciło do domu w nie najlepszym stanie - poodparzane, z lejącą się z oczu ropą. Na szczęście dostała jakieś kropelki i maści i wszystko wróciło już do normy :))

Kolejną wizytę mamy teraz w czwartek - idziemy na kontrolę wagi i po skierowanie do poradni preluksacyjnej.
 
jednej rzeczy nie rozumie.. zapłaciłam po to te 220zł zeby dziecko nie było kłute 3 razy tylko 1 raz. A lekarka mi powiedziała,że za 6 tyg znowu mam kupic ta szczepionke za 220zł.. ta hekse czy cos...
to sie robi dwa razy>?
 
dzieki pieszczoszka my dzis tez idziemy do pediatry zobaczymy co powie z tego co pamiętam twoja tez była na nanie mam nadzieje ze cos poradzi bo mi szkoda naszej królewny ze sietak meczy
 
no na nanie i mi lekarz mówił,ze duzo dzieci ma uczulenie na to mleko.Najlepiej niech ci przepisze takie mleko co mojej małej wtedy masz pewnosc,ze nic sie nie bedzie juz dziac bo to mleko dla alergikow
 
jednej rzeczy nie rozumie.. zapłaciłam po to te 220zł zeby dziecko nie było kłute 3 razy tylko 1 raz. A lekarka mi powiedziała,że za 6 tyg znowu mam kupic ta szczepionke za 220zł.. ta hekse czy cos...
to sie robi dwa razy>?

Pieszczoszko, w zasadzie każde szczepienie się powtarza. Dlatego są dwie dawki, a bardzo często później jeszcze trzecie przypominające. Ja nie zdecydowałam się na te 3 w 1 albo jeszcze lepiej 6 w 1. Zastanawiam się tylko nad pneumokokami.

no na nanie i mi lekarz mówił,ze duzo dzieci ma uczulenie na to mleko.Najlepiej niech ci przepisze takie mleko co mojej małej wtedy masz pewnosc,ze nic sie nie bedzie juz dziac bo to mleko dla alergikow

Potwierdzam, że NAN nie działa najlepiej na brzuszki dzieci. Moja mała była nim dokarmiana w szpitalu, później jedną dobę dostawała w domu i mieliśmy masakrę z brzuszkiem.
Teraz mała jest na samym cycu i bywa z brzuszkiem różnie. Ma problem ze zrobieniem kupki, robi ją ale musi sie bardzo napracować a kupka jest wodnista, przy każdym bączku płacze. Wczoraj mówiłam o tym pani doktor, ale powiedziała mi, że to wina niedojrzałego układu pokarmowego, tzn. brzuszek nie współgra z dupką. Podobno przejdzie samo. Masuje jej brzuszek, ćwiczymy nóżkami, leżymy na brzuszku i na ramieniu i jakoś sobie radzimy.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze, a może mojego Maćka tak ten brzuszek po NANie właśnie boli? Jakbym chciała zmienić mu teraz na inne to musze początkowo mieszać czy od razu mogę to nowe podać?

pieszczoszka - czy Wy dostałyście to mleczko na receptę ze względu na kolki i bóle brzuszka czy z innego powodu?
 
mozesz odstawic i odrazu podac inne nic sie nie stanie. Ale niektorzy robia tak ,ze na poczatku daja na przemian.

Mi zostało to mleko przepisane ponieważ mała miałą bóle brzuszka po innym i jak wczesniej pisałam kurczyła sie i denerwowała a po drugie miała wysypke.najlepiej same poproscie o ta recepte . Bo to mleko jest najlepsze
 
reklama
Do góry