reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza naszych pociech

nie ma za co:) Takiego mleka jest duzo plusów bo wiadomo,ze nie moga dac tam do niego byle czego skoro jest to mleko dla alergików. no plusem jest tez cena.
A dla mam które maja czeste problemy z kolkami i ulewaniem jest tez bebilon dla dzieci z kolkami i bebilon dla dzieci czesto ulewajacych
 
reklama
elvie Bebilon Comfort . Ja o tym mleku slyszlam mieszane opinie ze nawet poteguje u niektorych dzieci dolegliwosci . no taka jest prawda ze trzeba wyprobowac na własnym dziecku , inaczej sie nie da. jednym przypasuje innym nie ,
 
Elvie ale ty chyba cycem karmisz glownie wiec dolegliwosci ma raczej od tego mleka ktorego wiecej wypija :tak:eliminuj z pokarmu cos bo watpie ze 30 ml mm ma jakis wplyw na jego brzuch:sorry2:nawet jak podasz dla dzieci kolkowych to chyba nic nie zmieni bo to niewielki % jego pozywienia z tego co piszesz.
 
u nas dzis byla polozna. niby wszystko ok, ale powiedziala ze moj synus jest chudziutki. mowila zebym sie zbytnio nie martwila bo jest dlugi ale kazala przyjechac na wazenie jutro do przychodni. no i jeszcze mowila zebysmy przyjechali zeby go pediatra obejrzal bo maly robi nieladne zielone kupki. mam nadzieje ze pediatra powie ze nic zlego sie nie dzieje... wizyta jutro na 8.30
 
pieszczoszka, no wlasnie nie wiem, bo od wyjscia za szpitala nie byl jeszcze ani razu wazony :-( polozna stwierdzila tak "na oko" ze od ostatniego razu jak byla za duzo nie przytyl ale mowila tez ze urosl i ze pewnie idzie mu w dlugosc tak jak tatusiowi (tatus jest duzy i chudy). mam nadzieje ze tak jest, ale wszystko okaze sie na jutrzejszej wizycie
 
mi mleka nie przepiała pani doktor ale zmieniam dzis na bebilon comfort elvie3 moze faktycznie to to mleczko mojej nan nie pasuje dam znac jak na tym bebilonie bo to jakies lekkostrawne jest i pani pediatra alergolog polecała
 
reklama
Dziewczyny ja już bardzo uważam na to, co jem, dlatego NAN obstawiałam.

kingutek - czekam na info;-)
 
Do góry