reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza po 36 tc.

Hej dziewczyny jak często miałyście wizyty u lekarza po 36 tc.? Mój lekarz idzie akurat na urlop i ja mam dopiero za 2 tyg. czyli w 38 tc. Za tydzień mam tylko podjechać do gabinetu, bo będzie położna i zrobi mi KTG. Pamiętam, że kiedyś czytałam, że na koniec ciąży wizyty powinny być co tydzień. Jak było u Was?
Ja miałam wizyty co 3 tygodnie. Jeśli z tobą i z dzieckiem jest wszystko w porządku to po co częściej jeździć.
 
reklama
Ja miałam wizyty co 3 tygodnie. Jeśli z tobą i z dzieckiem jest wszystko w porządku to po co częściej jeździć.
Ja mam od 28 tygodnia wizyty co tydzień. Także potwierdzam zdanie u góry. Skoro wszystko jest w porządku, to wizyty są rzadziej, jak coś nie gra, to częściej. Moja ginekolog po 36 zaleca ktg raz w tygodniu.
 
Do góry