reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
mama oczywiście piękne wieści gratuluje zdrowego i dużego dzidziusia :tak:
to tak jak u Nas było 26tc i ponad 1 kg żywej wagi :-p
ODPOCZNIJ KOBIETKO TROCHE !

Ja ide na wizyte po szpitalną jutro i w środe do ginka prywatnie na dobre usg ( proszę o kciukasy)
 
Ostatnia edycja:
Mamusia odpoczywaj kobieto! Judyś przecudowne zdjęcie! Też bym takie chciała, ale z mojej taka wiercidupka, że gin ma problem żeby ją pomierzyć a co dopiero pstryknąć jakieś fajne foto :rofl2: Love &&&&&&&&&

Ja po wczorajsze wizycie. Córa rośnie pięknie, waży około 930g, wszystkie wymiary zgodne z wiekiem ciąży (wdg usg). I szaleje w brzuszku niesamowicie! Pytałam czy ta moja tachykardia będzie przeciwwskazaniem do sn i gin powiedział, że jeśli ataki zwiększą swoją częstotliwość to tak :-( Jestem przerażona perspektywą cc :-(
 
reklama
Do góry