reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

bonusowa po jakich 7 dniach... mnie wypisali w 4 dobie do domu, urodziłam we wtorek a w piątek w południe już byliśmy w domu. Była ze mną na sali dziewczyna która na własne życzenie wypisała się w 2 lub 3 dobie bo to było jej 2 cc, dzidziuś miał się dobrze, a w domu właśnie czekało kolejne dzieciątko.
Ja miło wspominam, podeszłam bezstresowo i teraz nie wyobrażam sobie urodzić inaczej.
I mi jeszcze psychicznie zawsze lepiej było, że dziecko nie przeżywa tego całego stresu który jest przy porodzie naturalnym, i nie jest takie wymęczone i zniekształcone.
Więc nie ma co się bać, trzeba się dobrze nastawić, w miarę szybko się spionizować i będzie super.
 
reklama
Bonusowa-ja leżałam na sali z dziewczyną po cc.Urodziłyśmy mniej więcej o tej samej godzinie i obie wyszłyśmy równocześnie do domu po 2 dobach.Dziecko miała od razu przy sobie.
 
Ja powiem szczerze że jestem takim strachobździlem że wolałabym CC, ja przez moje problemy z jelitami 3 razy miałam rozcinany brzuch więc mniej więcej wiem jak będzie. Ale najwazniejsze żeby dzidzia była zdrowa i nie wazne czy sn czy cc:-)
 
bonusowa coś z zastawką i tachykardie, ogólnie mdleje bardzo często tak o 16 roku życia

ja cc miałam we wtorek o 8 a we czwartek około 12 wychodziłam ze szpitala :)
 
Ja po wizycie cała w skowronkach:)
SAM_2197.jpg
Widziałam wszystko nóżki rączki , sisiola i śliczną buzinke :-)
Będzie podobny do taty po minie poznałam bo grymasy trzaskał niemożliwe :tak:

Waga 1390gr więc niezły chłop nam się szykuje :sorry:
mam nadzieje że przy porodzie się nie okaże że waży 6kg:szok:

Wszyskie nażądy oglądaliśmy uważnie ,Ginek komentował że pięknie wszystko wygląda:laugh2:
uśredniony wiek ciąży z pomiarów 30t2d (31tc)

Szyjka zamknięta 4cm ,ujście krzyżowe niestety (bóle krzyżowe mnie nie ominą niestety)

KTG w normie

Następna wizyta za równy miesiąc 12 lipca ( myślałam że już będą co 2tyg) ale jak wszystko ok :)
 

Załączniki

  • SAM_2197.jpg
    SAM_2197.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 22
love duży synuś się szykuje :) a zdjęcie cudowne <3
mój pierworodny urodził się 4200 i miał 62 cm :] czuję że będzie powtórka z rozrywki :)
 
reklama
Do góry