reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Kiedy planujecie pierwsze USG dziewczyny?Mnie zawsze mówiono aby przed 6TC sie nie pokazywac ;) o może nic nie byc widać.
 
Ja mam wizytę 20 stycznia, to będzie ok 7 tyg, mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. W poprzedniej ciąży byłam już w 6 z powodu infekcji właśnie i było widać tylko pęcherzyk 1 cm., a po tygodniu już było serduszko.

A oto moje II kreseczki szczęścia DSCF6315.jpg
 

Załączniki

  • DSCF6315.jpg
    DSCF6315.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 389
Ostatnia edycja:
Ja mam zaplanowaną wizytę na 09.01 - wg ostatniej miesiączki będzie to 4w6d. To chyba dosyć szybko prawda? Ale nie umiem czekac dłużej :)
 
Ostatnia edycja:
u mnie ponoc 4 tyg. i 6 dni jak u MinieMe :)
tylko zarodka nie widać
 

Załączniki

  • DSC_6385.jpg
    DSC_6385.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 351
Candy piekny pecherzyk i kropeczke w srodku widac :) u mnie co prawda jeszcze nic nie widac, tylko malutki cien, ale za 3 tygodnie ide ponownie na USG i mam nadzieje uslyszec juz serduszko :D
 
reklama
Do góry