reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez wesolutka85, 3 Styczeń 2014.

1. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

ja jeszcze nie mam się czym pochwalić - wszystko przed nami :)

2. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Kiedy planujecie pierwsze USG dziewczyny?Mnie zawsze mówiono aby przed 6TC sie nie pokazywac ;) o może nic nie byc widać.

3. reklama
  4. maddlena

maddlena Fanka BB :)

Ja mam wizytę 20 stycznia, to będzie ok 7 tyg, mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. W poprzedniej ciąży byłam już w 6 z powodu infekcji właśnie i było widać tylko pęcherzyk 1 cm., a po tygodniu już było serduszko.

A oto moje II kreseczki szczęścia[​IMG] DSCF6315.jpg

Ostatnia edycja: 4 Styczeń 2014
  5. anncka

anncka Fanka BB :)

Ja mam zaplanowaną wizytę na 09.01 - wg ostatniej miesiączki będzie to 4w6d. To chyba dosyć szybko prawda? Ale nie umiem czekac dłużej :)

Ostatnia edycja: 7 Styczeń 2014
  6. agatka_natalia

agatka_natalia Fanka BB :)

Ja mam jutro 8.01, ale pewnie nic nie będzie widać, ale miałam bardzo duże beta.

7. MinieMe

MinieMe Fanka BB :)

Ja juz sie pochwale moja fasolka :) normalnie duma mnie roznosi :D hihi zdjecie 4tydz 6dni ;) View attachment 602859

8. candy6

candy6 podwójne szczęście :**

u mnie ponoc 4 tyg. i 6 dni jak u MinieMe :)
    tylko zarodka nie widać

Załączniki:

9. tekila85

tekila85 Fanka BB :)

Jak nie widać??? Ja tam widzę? W tej czarnej kropie- takie malusie coś jest prawda?:-)

10. reklama
  11. MinieMe

MinieMe Fanka BB :)

Candy piekny pecherzyk i kropeczke w srodku widac :) u mnie co prawda jeszcze nic nie widac, tylko malutki cien, ale za 3 tygodnie ide ponownie na USG i mam nadzieje uslyszec juz serduszko :D

12. candy6

candy6 podwójne szczęście :**

no to biale mówiła mi ze to ciałko żółte , ale jakaś niekompetentna :crazy:

Poleć forum