reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

ahhh, wróciłam z usg. Lekarz ledwo mógł coś pomierzyć. Liwka ściśnięta na maksa , główka wstawiona (z czego sie ciesze) i słabo szło mu mierzenie. Ogólnie jak zwykle dzieciak drobny i wymiary z dolnej półki, przez to wiek ciązy teraz wyszedł mu 28 września....oby to sie nie sprawdziło heheh. aa i waga z tych marnych pomiarów ok 3350. (w zeszłym tyg było 3kg..)
Łożysko ee 3 stopień wg tego lekarza powinnam byc pod stała kontrola i co 2 dni latać na ktg, wg innych lekarzy (w szpitalu, przychodni przyszpitalnej) nie ma takiej potrzeby... dobrze że w termin ide na ktg zobaczymy co będzie. Na szczęście nadal przepływy i pępowina wporzo. Jak poród nie bedzie postepował to nie wiem co mam zrobić.. będe łazic na ktg ale usg nikt mi nie zrobi ..i będe sie denerwować że już łożysko straciło ważność... Liwcia wyłaź!!!! ;];]
 
reklama
Joan- to trzymam kciuki żeby Liwka chciała wyjść jak najszybciej :-) a tak trochę z innej beczki- moja przyjaciółka ma na imię Liwia i kiedyś też miałam w planie dać tak córce na imię.
 
Joan- to trzymam kciuki żeby Liwka chciała wyjść jak najszybciej :-) a tak trochę z innej beczki- moja przyjaciółka ma na imię Liwia i kiedyś też miałam w planie dać tak córce na imię.

Hehe no to dosc malo popularne starorzymskie imie, dlatego od zawsze mi sie podobalo:) i na szczescie mojemu tż sie tez podoba i sie zgodził.
 
Do góry