reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
candy ja też brałam luteinę pod język przez pierwsze 3 miesiące, ale potem na szczęście można było odstawić. Brałam bo miałam cystę w jajniku i to dość sporą, ale zniknęła uf i od wtedy jest wszystko dobrze. I oby u Was dziewczyny było podobnie i się poprawiło :)
 
dziewczyny dobrze ze z maluszkami wszystko dobrze:)
marciatko lez a krazek dobra sprawa, Hania ma i zobacz jak dobrze i dlugo sie trzyma z blizniaczkami! :)
ja tez po wizycie i na razie wszystko ok - nie zrobil mi pelnego usg ale tez nie nalegalam tak na prawde, ucieszylam sie bo z macica itd wszystko dobrze - jedyne czym sie zmartwilam to to ze jak mu powiedzialam o tym swedzacym brzuchu to zlecil mi badania watrobowe zeby wykluczyc cholestazę ciazową , wiec te z Was ktore narzekaja na to niech tez powiedza swoim ginkom ,
a ja poprosze o kciuki tym razem zeby sie okazalo ze to jednak zmiana kremu na brzuszek a nie ta cholestaza ciazowa...
a drugiego kciuka poprosze o to zebym mogla do konca cieszyc sie spokojem w ciazy:) bo zapasy mojej wiary robia sie co raz mniejsze;S

ok zmykam buziaki
 
Super dziewczyny że z dziciaczkami wporządku :)
aiwpa trochę lekow i wszystko przejdzie :)
marciątko jak trzeba krążek to trzeba tak będzie najlepiej dla maluszka :)
Emka cholestaza to kiepskie ale swędzenie samego brzucha to jeszcze nie konkretny objaw gorzej jest jak całe ciało swędzi :) więc myślę że wynniki wyjdą dobre :) Kciuki zaciśnięte :) i uwierz że może być lepiej :) nie tracimy nadziejii :*
 
Emka, w dupsko zaraz dostaniesz... takiej nadziei jak my mamy w brzuszku, nie ma nikt i to są twoje pokłady energii NIEWYCZERPANE. W garść się proszę brać i nie wyczerpać pozytywnych akumulatorków ;-)
 
Marciątko ja mam pessar założony od 16/17tydz. Na początku też musiałam dużo leżeć, a teraz robie wszystki poza podnoszeniem, schylaniem się dużo i nie łaże wiele po schodach. A tak jest ok i przedewszystkim z szyjką się polepszyło.

A mówią, że pessar przy bliźniakach nie jest dobrym pomysłem, a tu okazało się świetnym. U ciebie też tak będzie zobaczysz.

Emka no oby nie była to cholestaza... Tylko przy niej to raczej zaczyna się od świądu rąk i stóp... A potem całe ciało... Okropne to, ale u cb na pewno nie to jest przyczyną swędzwnia. Trzymam kciuki!!
 
Joani obiecuje poprawę ;) jak juz sie urodzi moje wyczekiwane wypragnione to bedzie najszczęśliwsze ;) i to ze w ciazy mamy takie przygody odbije nam sie na bezproblemowym życiu i zdrowku Maluszka ;) o tak wlasnie tak bedzie ;)
Tylko szkoda mi go teraz ze jest ze mna w permanentnym stresie mimo ze staram sie tego nie eskalowav na zew to pewnie mimo wszystko przeżywa go ze mna
 
reklama
Do góry