reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Następną wizytę mamy 1.07 :)
Lekarz na ostatniej stwierdził, że sam już jest ciekawy kto tam w środeczku się kryje :) i powiedział, że najdłużej u pacjentki nie znał płci dziecka do 33 tc :) hm.. czy ten rekord również pobijemy? ;)
ciąg dalszy nastąpi hehe :)
 
Choco ja np od początku czułam, że będziemy mieli córkę, w pierwszym trym wyskakiwały mi co chwilę pryszcze (rzadko je mam) i te zachcianki potem, a w 20 tygodniu lekarz potwierdził na 100% :) A prawie połowa znajomych mi wkręcała synka :) Może Ty też coś czujesz co by wskazywało na płeć :)
 
U nas już po wizycie :) Ada waży jakieś 1069g i tylko tyle się dowiedziałam ....wszystko w porządku, wizyta szybka, troszkę zawiedziona jestem bo nawet zdjęcia nie dostałam ale gin obiecał,że będziemy próbować cyknąć małej w 3D później bo teraz ma buźkę w łożysku :rofl2: Następna wizyta przed naszym wyjazdem nad morze i u innego gina bo ze swoim akurat minę się ... my 12 wyjeżdżamy a on 13 wraca, a jednak 6-cio tygodniowa przerwa to trochę długo. aaa no i z tego co powiedział to jak spotkamy się następnym razem ( będzie to gdzieś 35tdz) to będziemy termin cc ustalać ;) powiedział, że pewnie na koniec sierpnia bo zwykle od terminu z OM odejmują tydzień.
 
reklama
Ja dzisiaj bylam u konsultantki w sprawie wywolywania porodu. I myslalam ze pojdzie lepiej :/ tzn liczylam na to ze sie zgodzi na szybsze ale nic z tego. Przynajmniej wiem ze na pewno bede miala robiony masaz szyjki w 40tyg i potem jeszcze raz tydzien pozniej. Mam nadzieje ze to pomoze i zaczne rodzic naturalnie. Nie chce przechodzic jeszcze raz przez to samo pieklo co ostatnio :(
 
Do góry