reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Moja pierwsza wizyta (nareszcie ustalona) na 14 stycznia, ale tylko w celu pozbierania skierowan na badania i USG. Wazne że cos do przodu idzie :tak: Na USG pewnie sobie poczekam, bo teraz wyjscie do lekarzy to jak "wyprawa za ocean" :-p zeby dwojke dzieci komus zostawić ;-) Poki co zostaje u dawnego gina z NFZ i bede miala na oku prywatnego w razie "w".
A wy leczycie sie na NFZ czy prywatnie?
 
Ja na nfz i chciałabym także rodzic w prywatnym szpitalu, bo niestety ale u mnie w rodzinie były przeboje z porodami.. Dziewczyny ja na początku 5 tygodnia robiłam betę i miałam 666,2 czy to nie za dużo? Wszędzie czytam o niższych wartościach.
 
Beta jest rożna u każdej kobiety, ważne aby prawidło rosła:) ale może też być oznaka ciąży mnogiej:p

Ja leczę się prywatnie bo niestety muszę być czasami po dwa trzy razy na miesiąc u ginekologa a na nfz nie dałabym rady z terminami... Teraz pewnie pójdzie na to dużo kasy...ale trudno, wolę tak bo nam dobrą Panią Ginekolog i nie żałuje:)
 
Nataliba to teraz wzbudzilas we mnie niepokoj z ta swoja wysoka beta, bo wychodzi na to, ze moja byla mega wysoka w 4w5d. Miala 2653. Chyba, ze nosze pod sercem wiecej niz jedno malenstwo, co jest raczej niemozliwe, bo w naszych rodzinach nigdy nie bylo blizniakow. Ale i tak mysle, ze nie mozna sugerowac sie jedna liczba, tylko wzrostem miedzy jedna a druga ;)
 
reklama
Ja mialam bete w dniu spodziewanej @ 139 a cztery dni pozniej 941. Najwazniejsze aby rosla. Raczej nie moze urosnac "za duzo". Niepokojacy jest tylko za maly wzrost.
 
Do góry