reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Amaliee dobrze że lekarz ok!
Marciatko łączę się w bólu- coś mi się wydaje że razem będziemy cierpieć 17... Może przynajmniej duchowo będziemy się łączyć tobedzie nam raźniej....
 
reklama
Amaliee miły lekarz i fajny tekst o dziewczynce hihi fajnie że miło zaskoczona jesteś

Marciątko, Kara przynajmniej znacie dzień :)
 
Amaliee- szok, 70 zł i taka miła obsługa, tez jestem w szoku...

Marciątko i kara to Wy nastepne w kolejce :) oby samo się zaczęło i szybko poszło.
 
Amaliee- no to super ! Do takich lekarzy to aż się chce chodzić, prawda? Ja zawsze od swojego wychodzę z uśmiechem na ustach i super humorem bo też jest rozmowny, dowcipny i super profesjonalny ! No ale powiem Ci szczerze, że Twój o połowę tańszy :) więc wygrywasz hehe

Marciątko- oby się ruszyło ! Może już dziś ? hehe :)
 
No to jak dla Ciebie data fajna, ja ma tylko historyczne skojarzenia ;-)
No w sumie racja że z wywoływaniem to nie jest takie hop siup...- z tego co mówiła moja dr to u nas najpierw ma być ten sposób z wkładaniem jakiegoś balonika (nie pamiętam jak się nazywa), a dopiero jeśli się nie uda tak jakby "mechanicznie" to kolejnym krokiem jest oxytocyna.... A Tobie dr mówił jak to ma wyglądać? edit. doczytalam że u Ciebie oxy od razu- no to chyba masz większe szanse ;-)
 
Ostatnia edycja:
Amaliee cena faktycznie super, dobrze, że wszystko ok.
Ja dziś byłam na ostatnich badaniach w labo i z ta nieszczęsną wysypką, mam nadzieję, że pokrzywka szybko zniknie bo dostaje szału. już mam w nosie, że to widać ale strasznie swędzi. i ja zaciskam nogi conajmniej do wtorku.
 
Kara, ja właśnie miałam pierwszy etap wywoływanie właśnie przez założenie balonika... nieprzyjemne to cholernie. :dry:U mnie ta metoda nie zadziałała chociaż pół nocy męczyły mnie silne skurcze. Balonik miałam 24h i marzyłam tylko o tym żeby go usunęli.:confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry