reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

A no to trochę już się uspokoiłam, bo obawiałam się trochę dwóch fasolek, jak na pierwszy raz to ciężko by mi było sobie dać radę, tym bardziej, że na męża w ciągu dnia bym musiała liczyć, bo moim największym marzeniem po ciąży jest to aby było zdrowiutkie a następnie aby wrócić do pracy.
 
reklama
moje było robione w 32 dniu cyklu a cykle mam 28 dniowe i teraz tez taki był bo czułam jak zawsze kiedy mam owulacje
 
Zdam relacje z mojej pierwszej wyzyty.

Oto mój kropek (choć trochę w ukryciu)
Zobacz załącznik 603888

Jak widać jest pęcherzyk ciążowy a w nim dorodne ciałko żółte. Kropek się jeszcze chowa ale pan dr mówi, że na tym etapie jeszcze tak może być. Macica piękna (cokolwiek to znaczy).
Kolejna wizyta za 2-3 tyg, zależy jak mi się uda umówić i wtedy pomierzymy zarodek i określimy jego wiek.

Pytałam czy jest zagrożenie że będzie puste jajo to powiedział że przy tak pięknie przyrastającej becie raczej nie :)
Nie ma żadnych przeciwwskazań do uprawiania sportu i seksu :biggrin2: Więc ruszam z pilatesem.
 
Ja na nfz i chciałabym także rodzic w prywatnym szpitalu, bo niestety ale u mnie w rodzinie były przeboje z porodami.. Dziewczyny ja na początku 5 tygodnia robiłam betę i miałam 666,2 czy to nie za dużo? Wszędzie czytam o niższych wartościach.

Hej :) o tym ze zostanę po raz pierwszy mama dowiedziałam sie wczoraj. Moja beta to 4102 :) wiec jest to miedzy 5 a 6 tc.
 
Asia to ładną masz chyba betę w takim razie u mnie wcale nie jest taka wysoka. Dzisiaj jadę do lekarza, ale najpierw muszę się uporać z moimi przedszkolakami.
 
Ritta śliczny kropek :) ależ zazdroszczę Ci dzisiejszej wizyty :))) ja moją fasolinkę widziałam 5 dni temu a już tęsknię i nie mogę doczekać się wizyty serduszkowej za 9 dni <3
 
reklama
A ja dzisiaj byłam u lekarza i już zaczyna mnie to denerwować zbył mnie po jakiś 10 minutach, pęcherzyk niby widział, ale zarodka nie. Sama wpadłam na, to żeby może zrobić betę znów. A to bardzo dobra prywatna klinika, więc nie ma reguły.
 
Do góry