reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
natalina chyba za wczesnie na wizyte. U mnie dzis 43 dc i jest pecherzyk ale zarodka jeszcze nie widzial. Dr powiedzial za ma jeszcze prawo tak byc.
Musisz sie uzboic w cierpliwosc, za kilka dniu juz bedzie.
 
Właśnie dzwoniłam do szpitala położniczego po wyniki bety (przez lekarza, który mi powiedział, że pozytywny test może nie oznaczać jeszcze ciąży bo mogłam np źle go wykonać - 3 testy? :confused:) wynik jest na poziomie 459,8 a dziś jest 35 dc. :-) Wizytę u lekarza mam na 21.01. zobaczymy co mi powie, może nawet USG będzie... :happy2:
 
Nexis beta bardzo fajna, ale na usg nic nie zobaczysz bo usg widzi zarodek przy min.1500..więc się nie przeatrasz:)
 
reklama
Do góry