reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków

A więc zarodek było widać serducho żwawo bije(prawie się popłakałam) z wrażeń zapomniałam ile mierzy i nie wziełam zdj usg(ku niezadowoleniu męża)Ciśnienie wzorowe 70/100 wagę pozostawię bez komentarza.Acha i tak jak się spodziewałam 8 grudnia idę do szpitala na 3 dni w celu wykonania wielu badań bety np i toxo i wielu innych ciężko rozczytać pismo lekarza:-DNastępna wizyta 18 grudnia wtedy tez dostanę do ręki kartę ciąży i będziemy konsultować moje wyniki.

i bym znowu zapomniała wczoraj miałam 6 tydzień 4 dzień ciąży a z usg wyszło że jest 5 tydzień 6 dzień po wielkości zarodka ,także różnica nie wielka:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja fasoleczka z piątku .
8 tydz i 6 dzień :)
 

Załączniki

  • IMG_0115.jpg
    IMG_0115.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 238
Ja mam wizytę u ginekologa w środę 3 grudnia. o ciąży dowiedziałam się 3 dni temu po teście z krwi. Stawiam ze to najdalej 4 tydz.Wizytę na 3 grudnia miałam umowioną już wcześniej zanim dowiedziałam się o ciązy i nie odwolywałam już wizyt. Bardo bym chciała coś zobaczyć na usg. jak myślicie będzie widać moje małe dzieciątko? Miałyście tak wcześnie usg?
 
Ja mam wizytę u ginekologa w środę 3 grudnia. o ciąży dowiedziałam się 3 dni temu po teście z krwi. Stawiam ze to najdalej 4 tydz.Wizytę na 3 grudnia miałam umowioną już wcześniej zanim dowiedziałam się o ciązy i nie odwolywałam już wizyt. Bardo bym chciała coś zobaczyć na usg. jak myślicie będzie widać moje małe dzieciątko? Miałyście tak wcześnie usg?
jesli to dopiero 4 tydzien to do srody moze nie wiele byc widac..moze nawet nic nie widac wiec sie tym nie stresuj bo to baaardzo wczesna ciaza. ale jak juz mialas umowiana wizyte to idz:)
 
no pójdę bo może się okazać że będzie coś widać :) no i pojawiają się pierwsze pytania do lekarza :) nawet nie mam jeszcze żadnych typowych dolegliwości poza zmniejszonym apetytem no i brakiem okresu.
 
madzia ja bylam tak wcześnie u lekarza i nic nie było widać. Gin tylko powiedział ze jest wszystko powiększone tak jak w ciąży powinno być tylko pęcherzyka jeszcze nie było widać. W srode mam nastepna wizyte i mysle ze wkoncu cos zobaczę :)
 
Wiem wiem nie chce się nastawiać za bardzo że będzie dzieciątko widać. Trzymam kciuki. no to idziemy tego samego dnia na wizytę :) Patka u Ciebie który to tydzień?
 
hej ja byłam u lekarza wg mies w 6tc ale nie było nic widać ponieważ cykl mi się przestawił i dał mi skierowanie na badanie krwi wyszedł pozytywny i póżniej dostałam skierowanie do szpitala by tam potwierdzili lub wykluczyli ciąże gdyż praktycznie nie było możliwe by przy regularnych cyklach nie było ciąży. w szpitalu na lepszym sprzęcie i badaniach krwi swierdzili mi ciążę i była mini mini kropka i był to 3tc. za tydzień poszłam do swojego lekarza i już w 4tc było widać że pęcherzyk się rozwija. więc moim zdaniem 4-5 tydz to już lekarz zobaczy tylko może kazać ci przyjść np za dwa tyg do potwierdzenia:)
 
reklama
Ja też mam wizytę w środę. Nie mogę już się doczekać, chociaż w 6,2 tyg widziałam już 5,2 mm szczęścia i bijące serduszko. Dajcie znać po wizytach jak wasze maleństwa :) Pozdrawiam
 
Do góry