reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków

reklama
Husky ja ma termin z om na 18.07, ale szybciej będzie cesarka. Objawów porodowych nie mam oprócz tego że brzuch mi troszkę opadł. Żadnych skurczy ani bóli.
 
Ja na 18.07 miałam z moich wyliczeń wg owulacji, bo miałam długie cykle i tak podobnie wychodziło z usg, ale mój lekarz wyliczył mi na 9.07 i teraz mała tak urosła, ze tak wychodzi nawet na 7 :p. Ale z objawów to mam opadniety brzuch tylko i skurcze przepowiadajace
 
ja ma termin na 17lipca, a wizyta w poniedziałek.. póki co mam skurcze przepowiadające, ale co kilka dni i na ok 1-5-2h.. po za tym troszkę brzuszek opadł..
 
A jak to jest, bo ja już nie ogarniam- te skurcze o których piszecie, że przepowiadające- czy one są bolesne? To nie jest to samo co twardnienie (stawianie się) macicy, które nie boli?
 
U mnie te skurcze są bezbolesne, takie właśnie twardnienie brzucha na kilkadziesiąt sekund i puszcza. Bóle miesiaczkowe też mam czasem ale nie trafia się to jednocześnie :-(
 
reklama
Do góry