reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
ja byłam na wizycie w czwartek, na usg pęcherzyk 1.11 cm, we wtorek beta 5 967, termin porodu narazie nieznany (ze względu na brak miesiączki po poprzedniej ciąży), 15 grudnia będziemy słuchać ASP :-) mam nadzieję, że serduszko zabije mocno i wyraźnie! :-)
 
kochana super !!!!!!!! serduszko na pewno będzie bić jak dzwon :tak::tak::-D
Ja idę we wtorek ale jeszcze postaram sie iśc 20 grudnia aby też zobaczyć serduszko aby w święta być spokojna :tak:
 
Hej dziewczyny,

Ja mam umówioną wizytę dopiero na 16 grudnia... także od razu przy okazji posłucham serduszka. Bo to będzie u mnie już początek ósmego tygodnia.

Pozdrawiam!
 
hmmm ja mam wizyte 7 grudnia.. ale tylko po skierowanie do kliniki. Zobaczymy jaki plan dzialan uloza mi lekarze..:szok:
 
No proszę, jak te wizyty są blisko siebie. Ja też mam wizytę 7 grudnia i tego samego dnia usg. Czy wszystkim Wam lekarze zlecają zrobienie bety? Mi w poprzedniej ciąży żaden lekarz nie zalecił.
 
A ja się nie spieszę. Idę w środę na wyniki a do gina dopiero jak minie 7 tydzień. Za pierwszym razem poleciałam od razu i tylko stówka poszła za wizytę z której skierował mnie dopiero na wyniki.
 
Aguś- mnie w pierwszej ciąży z synkiem nikt nie kazał robić bety, tak samo było w tych następnym,nawet jak było coś nie tak.....:szok: ale to dlatego ze chodziła do wariatki a nie lekarki wiec chyba nie ma co sie dziwić..... teraz mam fajnego gina, nie płacę bo przyjmuję ON w przychodni ale za to jest na szpitalu :) No i ja także bede miec teraz we wtorek usg, a potem pewnie za 2 tyg znów :) ale zastanawiam sie aby nie isc jeszcze do innego lekarza tydzien po tej wizycie, bo tak strasznie chce zobaczyć czy dziecko jest i czy bije serdunio, :tak:
 
Nie każdy lekarz zaleca zrobienie bety. Ja chodzę do świetnego lekarza i przy dwóch poprzednich ciążach nie było to konieczne. Bo i w jakim celu? Na usg najlepiej wychodzi i tak co i jak. Mierzenie rosnącego dziecka poprzez ultrasonograf jest bardziej miarodajne i daje lepsze spojrzenie na datę zapłodnienia i wiek dziecka.
 
reklama
ja mam wizyte jutro...
bete zrobiłam sobie sama i to pierwszy raz w życiu!! a to przecież piąta ciąża:-D
trzymajcie kciuki za jutro..
 
Do góry