reklama

Wizyty u lekarza

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2013' rozpoczęty przez Kinga28, 1 Wrzesień 2012.

1. Kinga28

Kinga28 Fanka BB :)

Tu bedziemy mogly pisac o naszych wizytach i co slychac w naszych brzuszkach :-):-)

2. ALG

ALG Fanka BB :)

Więc ja już byłam dwa razy...
    Pierwszy bo dostałam plamienia (już wiedziałam, że jestem w ciąży) dostałam duphaston na podtrzymanie.
    Drugi raz byłam wczoraj. Pani dr powiedziała że wszystko ok ale drupka muszę brać dalej. Widzałam nawet moje ziarenko maku :) Następna wizyta za 3 tygodnie :-D

3. reklama
  4. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

ALG - ja też następną wizytę planuję za 3 tygodnie, juz tym razem u mojego lekarza. Nie moge die doczekać bo juz będzie co oglądać :tak::tak::tak:

5. Noelle1986

Noelle1986 Fanka BB :)

A ja dalej czekam na pierwszą wizyte. Odliczanie trwa. Oby szybko zleciało:D

6. -Lorelain-

Noelle - kiedy masz wizytę umówioną ? ... najgorsze to jest właśnie to oczekiwanie i odliczanie czasu od jednej wizyty do drugiej:sorry2:

7. Noelle1986

8. -Lorelain-

Noelle - no to tylko 1,5 tygodnia ... szybciutko zleci a juz bedziesz trzymała w ręce zdjęcie USG ;-)

9. Noelle1986

-Lorelain- dzieki kochana!! No oby zleciało:D No i zeby ta pierwsza wizyta okazała sie obfitujaca w dobre wieści:D

10. reklama
  11. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

wam to dobrze. bo ja jesli jestem w ciazy pierwsze usg dopiero po 12 tygodniu

12. Kinga28

Kinga28 Fanka BB :)

Wpisuje sie tu wiec pierwsza wizyte ma 13.09 zobaczymy :-) okruszka

Poleć forum