reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

Gratulacje Kobietki! super Wasze maluszki!
sama nie mogę się doczekać wizyty, ale muszę być cierpliwa, bo jeszcze to trochę potrwa
mam nadzieje ze tym razem zobaczę serduszko :)
ciąża to dla mnie czas kiedy uwielbiam chodzić do ginekologa, bo poza nią to średnio ;) hihi
 
reklama
No to wklejam moją fasolinkę:) 6t6d
ciąża odpowiada 6t2d.
Kolejny termin 10 lipca.
skanuj00032.jpg
 

Załączniki

  • skanuj00032.jpg
    skanuj00032.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 132
jestem i ja juz po wizycie :-):-) cała w skowronkach i mega szczesliwa :-) fasoleczka ma 0,66cm serduszko bije jak dzwon :-):-):-) wszystko jest wporzadku :-) moge chodzic ale nie przemeczac sie :-) jak zobaczyłam ekran usg to myslałam ze sa blizniaki a to moja fasoleczka i pecherzyk zołciowy:-p hahah termin porodu nie zmieniony :-) wszystko odpowiada doładnie temu tygodniowi ktory jest :-) nastepna wizyta dopieor 11 lipca
 
reklama
No siwtnie dziewczynki, ze wszystkie fasolinki zaczepily się mocno tam gdzie miały i serducha pikja, oby tak dalej, ja nastepna wizyte mam dopiero 17 lipca in dostałam liste badan, które musze zrobić, lacznie z hiv :szok:
 
Do góry