reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
madzioludek ja też nie miałam usg ale moja gin zebrała porządny wywiad powiedziała mi co będzie na kolejnej wizycie kazała zrobić bete i zbadała. Powiem Ci że ja w pierwszej ciąży też trafiłam na takiego lekarza że wizyta trwała 5 min niczego się z niej nie dowiedziałam a jeszcze ten gin chciał żebym sama sobie pisała zaświadczenia a on będzie się tylko pod nimi podpisywał :-D
 
dzięki dziewczyny... ja nawet żadnego wywiadu nie miałam oprócz pytania kiedy była ostatnia miesiączka i ile trwa cykl.. niby zbadała mnie na fotelu i "wymacała" (przepraszam za takie słowo), ale tak naprawdę to nie wiem czy mój maluszek tam jest
 
czy ktoras z mam bedzie robila testy papa (czy jakos tak) i usg genetyczne? , jesli prywatnie to podajcie mi kiedy i jakie ceny i wogole jak to u was wyglada.i jeszcze jedno jest ktoras z Krakowa? mozecie mi tam polcecic kogos?
 
verita ja jeszcze nic nie wiem na temat badań.
Co prawda miałam dziś wizytę ale to tak na uspokojenie moich nerwów:-p w środę będę mieć zakładaną kartę ciąży i wtedy dostane skierowanie na badania.
Widziałam serduszko:-):-):-):-):-):-):-):-)
a to mój Bombelek
zdjęcie 1.jpg
według USG 5t1d więc suwaczek trochę do przodu poszedł ;-)
 

Załączniki

  • zdjęcie 1.jpg
    zdjęcie 1.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 81
Jane!!!!!!!! ale super ;) ale szybciutko widziałas serduszko! napawasz mnie optymizmem! może i ja w następną środe zobacze! super!! a u kogo byłas ?? tez u dr S??
 
I ja właśnie wróciłam z wizyty, pierwszej :-) Musiałam pójść, bo jakbym nie zobaczyła to bym nie uwierzyła :-)
Zarodek jest, tudzież pęcherzyk, zwał jak zwał, otrzymałam gratulacje więc wierzę. Aparat chyba nienajlepszej klasy bo serduszka nie widziałam, ponoć za 2 tyg już będzie widoczne :-)
 
reklama
ja też już wreszcie po pierwszej wizycie.
Serduszko bije, wszystko jest ok. :-)
Termin porodu na 14.02
jestem mega happy:-D
 
Do góry