reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Gratuluję udanych wizyt :-) Tym, które jeszcze nic nie widziały życzę jak najszybszego zobaczenia ;-) niech wszystko idzie w dobrym kierunku
Ania_Beata - niestety nie pomogę, nie miałam czegoś takiego
 
reklama
Chciałam wrzucić swoje zdjęcie z USG, ale jest niewyraźne i prawie nic nie widać. Dzisiaj miałam trzecią wizytę u gin., miałam obawy, bo plamiłam, ale dzisiaj zobaczyłam bojące serducho, a nawet zarys kończyn maleństwa więc na szczęście jest okej. Jestem mega szczęśliwa. Kolejna planowana wizyta 28,02 :-)
 
Jestem po wizycie u lekarza. Z dzidzią wszystko ok (uffffffff). Serduszko pięknie bije, dzidzia rośnie książkowo - ma teraz 1,7cm, co odpowiada 8t1d, czyli idealnie jak z OM :)
Jeszcze miesiąc takiej niepewności...
A tu proszę zdjęcie fasolinki :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1423751873.382638.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423751873.382638.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423751873.382638.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 122
reklama
Do góry