reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Maggie2205 No i tak będzie dla niej najlepiej jak sama zadecyduje [emoji6] moja chyba też czeka nie wiadomo na co [emoji6]
 
reklama
Milusia83 dokładnie tak myślę...dlatego mam nadzieje ze urodze przed albo w terminie bo po to mogą już mi po prostu wyznaczyć termin cc i juz :( w środę wizyta, zobaczymy jak to będzie :)
 
Aali gratuluję wizytki:) dobrze, że wszystko ma być jak "trza":)

Dżejka no u CIebie piękny suwaczek:)

Ja dzisiaj miałam jechać na kontrolę do szpitala na ktg, albo coś, ale mój lekarz coś nie odbiera:D:D:D muszę go ochrzanić:)
 
Dzejka ale wytrzymalas do pieknego czasu:-):-) kto by sie spodziewal:-) a teraz Iga uparta sie na swiat nie wybiera:-)

Aali_ gratuluje wizytki:-*
 
No więc ja po wizycie, podobno ostatniej (dzisiaj 38+2 tc) termin niby mam na 8.09, ale zwolnienie dostałam do 19.09, ale jak będę czuła potrzebę to mogę się pojawić za 2 tygodnie. Szyjka całkowicie bez zmian od ostatniej wizyty, co mnie mega zaskoczyło, bo bóle na okres mam codziennie. No ale lekarz mówił, że i przy dwa razy dłuższej mogą odejść wody, więc on nie umie powiedziec kiedy się może zacząć. Załamałam go, że jutro pełnia, bo akurat dyżur ma [emoji12] mała niby wazy 2,8-2,9, wiec nie wielkolud jak co niektórzy przepowiadali. Trochę mi przykro, że jeszcze za bardzo nic nie zapowiada, ale z drugiej strony może pójdzie ze mną w brzuchu na pierwsze zajecia po wakacjach - 4.09 [emoji6]
 
Otokika cierpliwości kiedy nasze dzieci zdecyduja to wyjdą, ja też mam wrażenie że u mnie to nieprędko będzie
Najważniejsze że malutka zdrowa :-)
 
reklama
Do góry