reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Nooo dokładnie, planowanego CC nie będzie :) maly zrobił taka niespodziankę, nawet nie wiem kiedy i jak bo nic nie czułam :)
 
reklama
Hehe, pewnie spałaś, bo ja czułam kiedy mój się przekręcił, a to był dwudziesty któryś tydzień. Za to mój Enek kiedyś w nocy patrzył jak mały ruszał sie w brzusiu, a ja spałam i był w głębokim szoku, że sie nie obudziłam, tak harcował:-D
 
Heh śmieszne to nasze dzieciaczki, ale jednak mądre i wiedza co maja robić :) mój się późno obrócil wiec musiałam mieć twardy sen :) chociaż mam nawet takie foto gdzie brzuch mam aż kwadratowy, może to wtedy się stało a po prostu nie bolalo :)
 
Hej kobitki jak myślicie dziewuszka czy chłopak
 

Załączniki

  • IMG_20200908_111511.jpg
    IMG_20200908_111511.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 71
Do góry