reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

No i ja po wizycie u gina. Szyjka jeszcze trzyma i rozwarcia tez brak. Co może się zmienić w każdej chwili :-)
Dostałam kuracje dopochwowa na 3dni bo mam upławy i zaczerwienienie . W pon pobierze mi wymaz z pochwy i odbytu.
Ja spotykam się z położna zawsze jak jestem u gina wiec niczego ciekawego się nie dowiedziałam. Rozchwiałam swoje obawy i tyle ;-)
 
reklama
ja dziś po ktg i badaniach:)

zapis ok, skurcze się rejstrują, ja ich nie czuje;)

przepływy ok, łożysko też mam 2 stop, jak chyba OlaSzy?? szyjka się skraca- jupii:)))) lekarz stwierdził, ze mogę się pomału szykować;D

mała dziś ważyła 3200.. a przypomnę, ze w zeszła środę 2600, więc widać jaka jest dokładnosc usg.. niemożliwe żeby w tydzień przybrała 600g;] chyba, ze to skutek mojego żywienia (bo mega się przez ten tydzień tuczyłam;p). w ogóle lekarz wykluczył hipotrofię, z zego się meeeega cieszę;D ma troszkę mniejszą główkę, ale w granichach błędu:))))
 
Hej dziewczyny. znowu po wizycie u lekarza skierowane do szpitala. Rozwarcie wewnętrzne i zewnętrzne szyjka skraca, wydzielina rozowawa. Dziś mnie tak plecy bolały,że tabelkę przeciwbólową brałam a mi się to bardzo rzadko zdarza,lekarz mówi że napina mi się brzuch co chwile i te bóle pleców to mogą być bóle krzyżowe i lepiej wszystko sprawdzić. U mnie mała jest tak nisko że jak by musiała być cesarka to dużo trudniej będzie ja wyjąć, a nie mogę czekać do ostatniej chwili bo poprzednie było przez cc i nie można ryzykować że będzie coś nie tak z blizna. Padam dzisiaj na twarz, nie wiem czy będę miała siły wogóle rodzić.
 
quchasia - super wieści! :tak: Dobrze, że wyklczyli hipotrofię. 3200 a 2600 to rzeczywiście jest różnica... niby +/- 300g... więc może się zgadzać - 2900g waży jak nic ;-):-D

Kika - trzymamm kciuki!
 
Quchasia- waga bardzo ładna, mówisz,ze skurcze sa a ich nie czujesz? To chyba się bardziej zaczynam stresować...

Kika trzymaj się! Czy tzn że już w szpitalu jesteś?
 
Agak, czuję czasami jakby okresowy ból. Ale jak małam ktg nic takiego nie czułam, a skurcze się zapisywały. Czemu piszesz, ze zaczynasz się stresować? tych właściwych skurczy to chyba nie przegapimy:-D
 
reklama
Do góry