reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

100 % Blanka :)
Sobotnie USG

Przewidywany termin porodu wg USG 21/11/2015 / wg OM 01/12/2015 :-D

Już któryś raz oglądam nagranie z USG 10 minutowe i nie mogę się nadziwić jak to dziecko tak ''samo'' siedzi tam w tym brzuchu i ''się tworzy'' ;-) Budowa płodu, położenie, płyn owodniowy, serduszko, tętnice wszystko posprawdzane i w porządku :-) młoda waży około 1,8 kg, więc już jest nieźle :laugh2:
 

Załączniki

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    44 KB · Wyświetleń: 99
  • Bez tytułu1.png
    Bez tytułu1.png
    39,8 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Jestem przerażona dzisiejszym badaniem:sorry:

29+0 tc, a moja "kruszynka" to istny HULK. Waga - 1600 g:szok: termin z USG "nieco" się przesunął. Wskazuje na 30.11, a z OM - 14.12
Czy to normalne, że aż tyle waży? Nie za dużo?:zawstydzona/y:
 
Kreatorka - gratulacje - zdjęcia masz piękne - ale pamiątka :tak: do albumu jak znalazł!

OlaSzy
- a z innych pomiarów jaki wiek wychodzi? Wiesz, Ty jesteś po in vitro a wskazujesz na OM? Mi lekarz powiedział "zapominamy o miesiączce od teraz" :-D To był początek protokołu.

Normalnie bym Ci powiedziała, że zapłodnienie mogło nastąpić w odstępie 2 tygodni od przewidywanego z OM, ale Ty znasz dokładnie termin zapłodnienia - widzę, ze transfer miałaś 30 marca i to blastki... hmm... a co Ci lekarz powiedział? Twoja mała nadrobiła 2 tygodnie - z tego wynika... Jeżeli wszystko inne w badaniu jest ok, to ja bym się nie martwiła - a glukozę już miałaś badaną?
 
OlaSzy, tak jak Szkrabek, chciałam spytać o glukoze, czy wyniki masz w normie. Bo przy cukrzycowej przypadlosci dzieciaki są większe. A jeżeli jest ok i wszystkie inne pomiary tez w normie, to jest to najwazniejsze:-D niech się zdrowo chowa ;-)

Kreatorka jaki pyszczus sliczny:-):-) super ze wszystko w normie. Czyli co, mamuśka listopadowa będziesz?
 
Ostatnia edycja:
Tak, glukozę miałam sprawdzaną - wynik idealny. Może za dużo tych steków?:zawstydzona/y::-D

I wiem, wiem, żeby nie kierować się terminem OM, ale do tej pory różnica wynosiła raptem kilka dni (do 5), a teraz 2 tygodnie, 2 tygodnie wcześniej. FUCK ME! Ja już jestem tak osikana wizją porodu, dziecka w domu, boję się, stresuję i panikuję:-D
 
Hej dziewczyny :) ja bym się tak bardzo nie stresowała, koleżanka też była przerażona wizją dziecka giganta przy jej drobnych gabarytach to byłby wielki wyczyn, żeby takie urodzić, a okazało się, że granica błędu wyniosła prawie 0,5 kg :)
 
Jestem dziś po ostatnim USG. Zaczęłam 33 tc.
Waga córci wg. USG to 2000g - 2100g, a obwód główki 33 cm :szok:
Duża mi się wydaje (zarówno waga jak i obwód główki), ale lekarz mówił ze wszystko w normie. Ułożenie główkowe :) Także super, cieszę się.

A jak tam u Was ?
 
reklama
Do góry