reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Przedstawiam Wam moją malutką Kropeczkę. Według OM 6t3d :-) Zakochałam się :-)


_______
Zlecone badania:


  • Morfologia pełna - analizator - krew
  • Badanie ogólne moczu
  • Badanie przeglądowe alloprzeciwciał (anty-RH i inne)
  • Glukoza na czczo we krwi żylnej
  • HBs-antygen
  • P.ciała przeciw - HCV
  • P.ciała przeciw - CMV IgM
  • P.ciała przeciw - CMV IgG
  • P.ciała przeciw różyczce IgG
  • Toxoplazmoza - panel (IgG, IgM)
  • Serologia kiły (VDRL)
  • P.ciała anty - HIV z antygenem p.24-test COMBO

(grupę krwi i Rh już mam oznaczone)
 

Załączniki

  • 1429864170329.jpg
    1429864170329.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 355
Ostatnia edycja:
Witam po wizycie.
Moja słodka perełka wzrostem wskazuje na 8t2d. Serduszko pięknie bije więc mama szczęśliwa.
Zdjęcia nie dostałam bo to na NFZ więc wydruk tylko do papierów na tym etapie.

Jeszcze miesiąc mam brać luteinę a potem zobaczymy.

Z badań na następną wizytę mam zrobić

  • Morfologia pełna - analizator - krew
  • Badanie ogólne moczu
  • Glukoza na czczo we krwi żylnej
  • Toxoplazmoza - panel (IgG, IgM)
  • Serologia kiły (VDRL)
  • P.ciała anty - HIV z antygenem p.24-test COMBO

Grupę mam oznaczoną, różyczka przy pierwszej ciąży była sprawdzana. Cytologia jak zawsze wyniki ok.

(Traktorzystka pozwoliłam sobie z Ciebie skopiować listę bo u mnie szlaczki i ledwo się doczytać można, dobrze że powiedział co ma być zrobione)
 
Ostatnia edycja:
Byłam wczoraj u lekarza, powtórka w poniedziałek. Pani powiedziała, że będziemy już na następnej wizycie zakładać kartę ciąży i na badania będę szła. Na pewno już wiemy, że ciąża jest młodsza niż wychodzi to z OM. Kropka urosła, ale serduszka jeszcze nie było. Czekam do poniedziałku.
 
Jestem po badaniu prenatalnym i było super.
Maleństwo od razu postanowiło zdradzić swoją płeć więc wiemy, że w brzuchu siedzi ALA :happy:
Co do serduszka, przepływów mózgu ilości kostek (rączki nóżki) wszystko jest w porządku. Przezierność w normie 1,5 kość nosowa jest! Fajnie jak papiery odebrałam to mam wpisane że testu PAPPA nie robię ze względów etycznych :-D
 
reklama
auliya super wieści :-) A to u Ciebie wpisują takie info o rezygnacji z testu? Pewnie cieszysz się z córeczki, skoro w domu same chłopy :-) Ale bardzo szybko określono Ci płeć żeńską. Musiało się maleństwo wybitnie dobrze pokazać. Mnie gin mówiła, że na tym etapie jak już to chłopców tylko można zobaczyć, a tu proszę :-)

Ps. Przy okazji proszę zmień mi termin na 30.11.
 
Ostatnia edycja:
Do góry