reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2013' rozpoczęty przez agusiakemisia, 9 Kwiecień 2013.

1. agusiakemisia

agusiakemisia Fanka BB :)

Grudniowe mamusie to teraz sie zacznie ;-) badania wizyty stres niepewność pomieszane z ogromna radością ;-) w tym wątku będziemy dzielić sie tymi radosciami i wątpliwościami ;)
    Ja mieszkam w uk i mnie czekają głownie wizyty u położonej , pierwsza w przyszły wtorek ;)
    Służę rownież rada dla mamusiek z uk , gdyż obu chłopców rodzilam i wychowuje w tym kraju ;-)

2. Pieknaszyszunia

Pieknaszyszunia Fanka BB :)

Ja po wczorajszej wizycie na usg, lekarz powiedział za tydzien ok 15/16 04 bedzie słychać już serduszko:-)

3. reklama
  4. -Aia-

-Aia- Mama rok po roku

Po wizycie, uf. Młodziutka ciąża, ale jest[​IMG] Pęcherzyk ciążowy jest, wielkościowo prawidłowy, pęcherzyk żółtkowy jest, echo zarodka też[​IMG] Robaczek taki. Jej! Jesteśmy krok do przodu! Strasznie się cieszę, że wszystko póki co na miejscu i jak trzeba[​IMG] 29 kwietnia mam następną wizytę, na której mamy nadzieję usłyszeć serducho[​IMG] A poza tym klasyka, dużo odpoczywać (taaa[​IMG]), łykać folik, unikać tłumów. Poza tym dostałam dyspensę na kawusię, co mnie baaaardzo cieszy. Przestaną mnie nękać bóle głowy!

5. Baśka_28

Baśka_28 Fanka BB :)

Zdjęcie-0003.jpg To moja fasolinka malutka:sorry:

Załączniki:

6. Pieknaszyszunia

a tu nasz bombolino :D (ręka mi się trzęsła z wrażenia wiec poruszone foto)
    08042013408.jpg

7. Baśka_28

Baśka_28 Fanka BB :)

Pięknaszyszunia super fotka:happy:

8. koriander

koriander Fanka BB :)

dziewczyny jakiej wielkosci mialyscie pecherzyk wg usg?

super fotki:tak:

9. Pieknaszyszunia

ja Ci nie powiem, bo w tym amoku zapomniałam :-D
    najpierw stres, poszłam w klinice do wc a pan doktor co zasnęliście poczekalni:tak: no jak mnie przyjął ok 23 to prawie tak:-)

10. reklama
  11. laperedhil

laperedhil Fanka BB :)

mój miał 1,68 cm w zeszły czwartek

12. witaminka2013

witaminka2013 Multimama :)

Aia, Pieknaszyszunia gratuluje udanych wizyt :tak:

Pieknaszyszunia, Baska28 zdjecia cudowne :-)

Poleć forum