reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Kemisiak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2011
Postów
1 178
Grudniowe mamusie to teraz sie zacznie ;-) badania wizyty stres niepewność pomieszane z ogromna radością ;-) w tym wątku będziemy dzielić sie tymi radosciami i wątpliwościami ;)
Ja mieszkam w uk i mnie czekają głownie wizyty u położonej , pierwsza w przyszły wtorek ;)
Służę rownież rada dla mamusiek z uk , gdyż obu chłopców rodzilam i wychowuje w tym kraju ;-)
 
reklama
Po wizycie, uf. Młodziutka ciąża, ale jest
wink2.gif
Pęcherzyk ciążowy jest, wielkościowo prawidłowy, pęcherzyk żółtkowy jest, echo zarodka też
laugh.gif
Robaczek taki. Jej! Jesteśmy krok do przodu! Strasznie się cieszę, że wszystko póki co na miejscu i jak trzeba
biggrin.gif
29 kwietnia mam następną wizytę, na której mamy nadzieję usłyszeć serducho
yes2.gif
A poza tym klasyka, dużo odpoczywać (taaa
laugh.gif
), łykać folik, unikać tłumów. Poza tym dostałam dyspensę na kawusię, co mnie baaaardzo cieszy. Przestaną mnie nękać bóle głowy!
 
reklama
Do góry