reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Już po wizycie! :-):-):-)
Ciąża jak najbardziej potwierdzona- wg opisu "pęcherzyk ciążowy wraz z echem zarodka FHR widoczne".

Od dziś cieszę się pełną gębą hhihi :-D Oby teraz wszystko było dobrze.

Tylko termin średnio grudniowy... wg OM 27.11 a wg USG 01.12, ale i tak czuję się grudniówką :happy:
Z USG wychodzi 6w2d :happy2:


Pozdrawiam Mamuśki ;-)
 
reklama
Ja też po wizycie - wracam do Was :)

Tak jak Ty Maua_She jestem na pograniczu listopada i grudnia, wg OM 22listopada, ale ciąża ok 10 dni młodsza, więc początek grudnia. Z USG 6w.

Dziewczyny, życzę NAM wszystkiego najlepszego i zdrowiutkiej nudnej ciąży!!!
 
Same dobre wieści bardzo mnie to cieszy!.A już zdjęcia USG cieszą najbardziej! Superancko, że wszystko w porządeczku z Waszymi bobaskami, ja już się tez tyci stresuje bo moja pierwsza wizyta wypada jutro wieczorem. Mam nadzieję że po niej napiszę Wam że u mnie/nas też wszystko gra
 
dołączam i ja! :-)
Dzisiaj miałam niewielki plamienie, kilka kropelek prawdziwej, żywej krwi. Wystraszyłam się jak cholera, szybki telefon i już jestem po wizycie. A tu...? Zdrowa dzidzia w bijącym serduszkiem! czyli 6 tydzień a termin z OM na 29.11.2013
hihihii :-)
 
oregano, gratuluję!!! :) a wiesz skąd to krwawienie? Ja też dzis lekkie plamienie ale jakieś dziwne plamki brązowe, gin już wczoraj to widziała, ale powiedziała, że to nic złego - mam tylko często odpoczywać. A Tobie dała jakieś zalecenia w związku z tym, czy wyjaśniła skąd to? jeszcze raz gratuluję!
 
madaaa plamienie miałam rano i po chwili już go nie było. Gdybym nie była wtedy z łazience to mogłabym się nie zorientować, że coś się dzieje. Gin na badaniu juz nie widziała śladu po plamieniu, na usg nie zauważyła krwiaka ani innego źródła krwawienia. Powiedziała, że tak może się jeszcze zdarzyć i czasami po prostu się zdarza. No i żeby odpoczywać. Biorę Luteinę po język, ona jest na potrzymanie ciąży, a konkretnie właściwej pracy ciałka żółtego. Przyjmuje się ją do 12 tygodnia.
 
reklama
Do góry