reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Ja po wizycie ktg ok mala slicznie sie uklada nie wiem czy rozwarcie posteuje ale znowu zaczynam czuc parcie w dol...pani dr powiedziala ze chyba do wt sie nie spotkamy...a mala ma ok 3500g juz pipka na mysl boli....nie mam sil robie wlasnie pierogi i uszka na sw wieczorem atakuje meza moze cos ruszy:p
 
reklama
hej hej , ja tylko na sekundkę bo ostatnio spie po 4-5h i teraz oczy mi się same zamykają,
jestem po KTG i wizycie u gina, generalnie Mieszkowi się nie spieszy, wszystko zamknięte, szyjka długa, na KTG zero skurczy, akceleracja ok, jak tu rodzic... no nic czekamy na 6/12, aaa waga małego to 3150kg, wiec w sam raz jak dla mnie:tak:;-)
 
Ja zaraz na ktg się wybieram. Wczoraj byłam po zwolnienie. Do 15 grudnia dostałam. Kurczę chciałabym do poniedziałku urodzić. Ale może nie jutro bo w Mikołajki lipa. Heh mam wymagania :-D nie chciałam w listopadzie, nie chcę w nocy, nie chciałam 4 grudnia, 6 też nie chcę. No zachowuję się jak kobieta w ciąży :-D
 
Ja zaraz na ktg się wybieram. Wczoraj byłam po zwolnienie. Do 15 grudnia dostałam. Kurczę chciałabym do poniedziałku urodzić. Ale może nie jutro bo w Mikołajki lipa. Heh mam wymagania :-D nie chciałam w listopadzie, nie chcę w nocy, nie chciałam 4 grudnia, 6 też nie chcę. No zachowuję się jak kobieta w ciąży :-D

wariatka no:-D
 
Ananaska :-D
Ja po ktg. Zapis prawidłowy. Z zaskoczenia wzięli i mnie zbadali. Jeszcze nie rodzę ale mały już się ustawia.
W sobotę mam się pokazać.
W ogóle jak cicho w tym szpitalu. Nie słychać krzyków rodzących ani płaczu dzieci. Spokój aż dziwnie.
Jedna położna powiedziała że nie mam terminu na 9 tylko na 11 bo liczy się dzień miesiączki plus 7 dni minus 3 miesiące. Skoro miałam 4 marca miesiączkę to wychodzi 11 grudnia. A lekarz z kółeczka liczył i tam 9 wychodzi.
 
Malutka ja mam podobna sytuacje polozna wyliczyla mi na 28grudnia a lekarz 26. Dokładnie tak wychodzi tego co napisalas bo miesiączka była 21marca.
 
Cześć Dziewczyny
Zrobiłam sobie badanie moczu i w osadzie wyszły mi:
nabłonki łaskie d.liczne
leukocyty 20-30 wpw norma 0-5
erytrocyty świeże 0-1 wpw norma 0-3
bakterie nieliczne
komórki drożdży nieliczne
nitki grzybni nieliczne

Czy któraś z Was miała kiedyś podobne wyniki?
 
kasiulaQ ja wlasnie tez mialam okres 21marca ! i termin wyliczony przez moja gin na podstawie miesiaczki to 28/29 grudnia..heh ! dziwne, nie wiem skad sie jej to wzielo :) a z usg wychodzi 31.12

Domi nie mam zielonego pojecia co takie cos moze oznaczac, ja mialam leukocyty dosc liczne + krysztaly szczawianu wapnia dosc liczne..
 
reklama
Do góry