reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Aneczka ja mialam okres 25 marca ( niby bo 3 dni plamilam) i termin porodu lekarz wyliczyl na 31 grudzien .. widocznie kazdy liczy po swojemu ;-)
 
reklama
malutka - mi lekarz liczył też wg tego schematu - data miesiaczki plus 7 dni minus 3 miesiace. To wszystko i tak umowne jest... Wiadomo ze mało kto rodzi dokładnei w 40 tyg.

Anneczka - ja też miałam te kryształki szczwianu to mi lekarz nic nie powiedziała, a położna powiedziała że za mało piję..
 
Domi no to ładnie Cie spotkało z tym moczem na sam koniec ja miałam często w ciazy takie wyniki i dostawałam globulki dopochwowo i przechodziło po 2-3 dni;-)
 
ja byłam dziś w poradni patologii ciąży w szpitalu, w którym chciałabym rodzić. i oni powiedzieli, że mogę u nich rodzić, mimo mojej cukrzycy insulinowej. pysk mi się uśmiechnął, ale jeszcze przemyślę sprawę, bo moja gim niby jednak polecała szpital specjalistyczny. w każdym razie - ktg bosko, usg bosko - łożysko śliczniusie, maluszek ok. 4kg, pani dr mówi, że kiedykolwiek zacznę rodzić, to powinno być już ok, mimo, że dopiero 38 tydz nieskończony jeszcze. zobaczymy co to będzie:-) termin niby coś między 22 a 26 grudnia.. :-)
 
Nie wiem gdzie isac dlatego pisze tu...jestem w domu bo w szpitalu zabardzo sie stresowalam i wszystko stopowalo...skurcze zanikaly za to teaz masakra totalna...boli jak cholera. Nie wiem co dalej ale mam nadzieje ze sie rozkreci bo nie mam sil.nie tyle mevza skurcze co to chodzenie i czekanie..
 
POLCIA wody się napij, pomaga, ulży Ci trochę, do wanny wejdź a jak mocniej zacznie bolec to wracaj do szpitala
 
mamuśka, też mi zaczyna być głupio mówić o niej Mała:D nie mam pojęcia, gdzie się panna zatrzyma z tym rośnięciem;D
 
Byłam w szpitalu na wizycie , wszystko pozamykane , skurczy zero , Aleks na szpitalnym usg 4300 i dostałam skierowanie do przyjęcia na czwartek najprawdopodobniej cc ( czwartek lub piątek ) jeszcze będę miała konsultacje z jakimś specjalistą od usg ... ale gin kazał się nie łudzić bo łożysko 1 stopień i mały będzie jeszcze tył ...
 
reklama
Ja po usg. Wszystko ok, tętno, serduszko, przepływy ok. Młody mniejszy niż z terminu om o jakieś 4 dni (ale tak było zawsze, więc lekarz mówi, że ok), waży ok. 3300g i wygląda mi na małego grubaska :-)
 
Do góry