reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

I ja po KTG...
Zapisaly sie skurcze ale nie takie zupelnie porodowe...aczkolwiek czuje je teraz bardziej... Jak sie nie rozkreci nic do nd to w nd do szpitala mam sie wstawic...
chyba zaraz zaczne je liczyc...:eek:
 
reklama
Dziewczyny jak odczuwacie te skurcze ja man raz na jakis czas uczucie naprężenia brzucha z gory i bóli jakby miesiączkowych w dole brzucha ale malo bolesne poprostu odczuwalne i przez caly dzien kilka razy takie cos czuje
 
KASIULA tylko spokój Cię uratuje, co ma się dziać to już może jesteś w 38 tygodniu. głęboko oddychaj, weź ciepłą kąpiel i czekaj na rozwój sytuacji. Mogą to być tylko skurcze przepowiadające, ale może też już się zacząć. musisz czekać na rozwój sytuacji. Trzymam mocno kciuki&&&
 
Antybiotyk mam dostać podczas porodu. W karcie ciąży mam zaznaczone, ale na pewno na wszelki wypadek sama im powiem w szpitalu.
Też od jakiegoś czasu mam w nocy takie skurcze/bóle jakbym miała dostać okres,
Zapis KTG prawidłowy. Mało miejsca już w brzuchu :)
 
Ja z rozwarciem na 2 palce i po wczorajszym masazu szyki (wcale nie takim bardzo bolesnym:)) nadal w dwupaku. Skurcze byly wczoraj silne, dzisiaj rano nic a teraz sa ale wydaje mi sie ze lzejsze niz wczoraj, wciaz nieregularne. Dolina jakas:/
 
W poniedziałek do szpitala mnie kładą i chyba wywoływać będą albo poobserwują. Dziś skurcze jakieś na ktg zaczęły się pokazywać to może samo się ruszy. Tylko szyjka długa i coś się skracać nie chce.
 
reklama
coraz więcej Maluszków się wykluwa :tak:
ja po czwartkowej wizycie, wszystko okej, główka bardzo nisko, jak mnie badała to myślałam, że odlecę z tego fotele, aż mówi, że już mnie nie będzie męczyć, wód coraz mniej, mam się dowadniać pijąc dużo, tera czekamy żeby wszystko ładnie się sklarowało :tak: 16.12 pierwszy termin, a to już w poniedziałek :-D
 
Do góry