reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
wczoraj od 5 rano do 15 byłam trzy razy zbadana jak to z tym rozwarciem moim jest i dzis to odczuwam boleśnie :zawstydzona/y: nawet mam sluz lekko zabarwiony krwia pytalam o to wczoraj poloznej w szpitalu mowila ze takie badanie moze pobudzic szyjke do pracy. maluch został zmierzony na usg wyszlo 3700 bardzo jestem ciekawa ile w tym prawdy.
 
Kasiula też dwa dni temu miałam masowaną szyjkę, która już jest przygotowana. Też po tym badaniu miałam małe krwawienie, w wczoraj taką brązową wydzielinę. Lekarz uprzedził, że to wynik badania. Nie ruszyło :). Dzisiaj KTG - zapis prawidłowy. Sprawdził szyjkę, rozwarcie jak określił na palec. Główka jest już nisko, ale jeszcze trochę. Śmiał się, że ma sporo pacjentek na końcówkę grudnia i żadna nie chce rodzić. Żartował, że jak się zacznie to wszystkie na raz i nie będzie łóżek :) Mój też waży podobnie 3750 .
 
Hej ja nic cisza... asiakris u mnie podobnie polozna mowila ze maja duzi zainteresowanych na grudzień i pewnie w swieta sie rozkręca
 
Dziewczynki z porodem różnie bywa. U mnie w dniu kiedy się zaczął wszystko wysoko było, szyjka długa, pojedyncze słabe skurcze. Pomógł test oksytocynowy, chociaż też na początku macica wcale nie reagowała. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązania
 
reklama
Ja po ktg wyszlo kilka skurczy do 100 ale takie liche kruciutkie , polorzna poleciala po lekarza dyzurujacego zbadal mnie i stwierdzil ze jeszcze nie teraz :-) z tym ze zastanawia mnie jego pytanie czy daleko mieszkam od szpitala .
 
Do góry